baneris leidinys

Vicemeras Darius Jakavičius, atsakingas už socialinę sritį, važinėja po įvairias įstaigas, kad susipažintų su esama situacija, išsiaiškintų įstaigų lūkesčius.

Ankstesnę savaitę mero pavaduotojas lankėsi Gustainiškių bei Kudirkos Naumiesčio globos namuose, šią savaitę vyko į Socialinių paslaugų centrą, viešėjo Bendruomeniniuose šeimos namuose bei labdaros valgykloje.
 
Pasak D. Jakavičiaus, susidaro vaizdas, kad kartais tarp savivaldybės ir kai kurių įstaigų nebuvo kontakto, jis nori, kad būtų glaudesnis bei tvirtesnis bendradarbiavimas, greičiau priimami reikiami sprendimai.

Vicemerui patiko jaunatviškas Socialinių paslaugų centro kolektyvas, įspūdį paliko Kudirkos Naumiesčio klebono bei dekano Donato Jasulaičio veikla, įgyvendinamas projektas. Taip pat sužavėjo Bendruomeninių šeimos namų veikla, kur ne tik ypač pasiteisino teikiamos paslaugos, bet ir pačių darbuotojų akys, anot mero pavaduotojo, dega tikėjimu tuo, ką daro.

D. Jakavičius mano, kad reiktų ieškoti lėšų, sutvarkyti ir antrą pastato aukštą, mat pirmame veikia labdaros valgykla ir patalpos tvarkingos, o antrame aukšte, kur įsikūrę Bendruomeniniai šeimos namai, pusiau skusta, pusiau lupta. Mero pavaduotojas svarsto, kad tęs buvusios administracijos direktoriaus pavaduotojos Ilonos Šeflerienės pradėtą darbą ir toliau vieną kartą per savaitę kviesis socialinių paslaugų įstaigų vadovus ir susitikimų metu bandys aptarti labiausiai rūpimus klausimus. Taip pat D. Jakavičius į socialinį rajono gyvenimą norėtų įtraukti ir daugiau savanorių.

„Jei Socialinių paslaugų centro darbuotojai vyksta pas senelius, kodėl kartu negalėtų vykti ir jaunimas? Apskirtai šioje srityje reikia kuo daugiau savanoriavimo, galėtų prisidėti ir skautai“, – mintimis dalijosi vicemeras. Artimiausiu metu po socialinės srities rajono įstaigas numatyta ir daugiau vizitų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos