baneris leidinys

savartynas sutvarkytas
Nuotr. Po straipsnio spaudoje apie galimai tyčia šalia miesto daromą statybinių atliekų sąvartyną buvo sureaguota nedelsiant – statybinis gruntas išvežtas, o teritorija išlyginta.


Gegužės 3 d. straipsnyje „Paminklas šiukšlynui, vandalizmas ar neatsakingumas?“ rašėme apie prie Šakių miesto daromą statybinių atliekų sąvartyną. Gegužės 10 d. viena atsakinga rajono gyventoja informavo, kad prie Giedručių fermų esančioje teritorijoje, tame sąvartyne, vyksta intensyvūs jo lyginimo darbai.
 
Iš tiesų šiandien važiuodami pro Giedručių fermas sąvartyno šalia kelio jau nebepamatysime – čia styro tik seniai nešienauti šabakštynai, tačiau statybinių atliekų, grunto ar kitų „gėrybių“ iš statybų aikštelių jau nebėra. Pasirodo, kad sutvarkyti galimai tyčia daromą sąvartyną prie miesto privertė aplinkosaugininkai – jie įspėjo įmonę UAB „Hidrokesta“, kad ši atsakingiau tvarkytų ir sandėliuotų statybinį gruntą. Pilietiška gyventoja, pastebėjusi sąvartyno tvarkymo darbus, sako, kad įmonė pasielgė labai nepilietiškai: užkasė atliekas užuot jas kažkur tinkamai panaudojusi arba tiesiog atidavusi gyventojams ar seniūnijai lyginti kelius. Kaip informavo Kazlų Rūdos aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas Kęstutis Lopeta, įmonė iš tiesų prie miesto susitvarkė statybinių atliekų laužą – tinkamas naudojimui statybines atliekas išsivežė ir jos dar bus panaudotos kituose objektuose, o teritoriją išlygino. Tačiau apie šį faktą pranešusi gyventoja teigia, kad toks šiukšlyno sutvarkymas buvo jau ne kartą – po kiek laiko statybinis gruzas minėtoje teritorijoje vėl atsiranda, o šalia jo, ne paslaptis, ir neatsakingi gyventojai ima versti įvairias atliekas – supuvusius obuolius, nupjautą žolę ir kitas šiukšles. Tad ar netoli miesto darant sandėliavimo aikšteles iš karto nereikėtų pagalvoti apie pasekmes?

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos