baneris leidinys

juskaitis tribunoje
Nuotr. Redas Juškaitis administracijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti nuo gegužės 27-osios.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu administracijos direktoriaus pavaduotoju patvirtinta Redo Juškaičio kandidatūra, tad naujosios valdžios suformuota komanda bei keturi pagrindiniai savivaldybės administracijos postai šią kadenciją išskirtinai vyriški.

Į tribūną stojęs kandidatas į administracijos direktoriaus pavaduotojus R. Juškaitis prisistatymą pradėjo nuo to, kad yra gimęs ir augęs Šakiuose, ragavęs sovietinės armijos tarnybos, tuometiniame Kauno politechnikume įgijęs inžinieriaus-mechaniko specialybę. 1991m. jis pradėjo tarnybą Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur praleido 20 m. (iš tarnybos R. Juškaitis pasitraukė 2011 m. kovo 10 d., tuomet ėjo Kudirkos Naumiesčio užkardos vado pareigas). Dirbdamas studijavo tuometiniame Lietuvos teisės universitete, kur įgijo teisės specialybę.

Paties R. Juškaičio vertinimu, tarnyba jam sekėsi gerai, tarnybos metu yra gavęs 14 įvairių apdovanojimų. Pristatė, kad žmona Aušra yra gydytoja odontologė, o sūnus Tautvydas ir dukra Agnė jau yra padovanoję ir po anūką.

„Dirbdamas vadu turėjau du pavaduotojus, todėl puikiai suprantu, kokiomis dalykinėmis savybėmis turi pasižymėti pavaduotojas, kokie yra tiesioginiai viršininko lūkesčiai“, – kalbėjo pretendentas, pridūręs, kad pritaria pirmajame naujosios kadencijos tarybos posėdyje išsakytoms administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus mintims, beje, su kuriomis susipažino iš spaudos.

„Turi būti kolektyvinis darbas, dirbant su personalu turi būti skatinamas žmonių iniciatyvumas, suteikiama daugiau laisvės, bet pareikalaujant ir atsakomybės“, – teigė R. Juškaitis, pabrėžęs, kad sprendimai neturėtų būti priimami skubotai.

Beje, kalbėjo jis ir apie korupcijos, nepotizmo apraiškas, bet labiau apskritai, o ne Šakių lygiu. Visgi pripažino, kad dirbant Valstybinės sienos apsaugos tarnyboje teko pereiti ir ugnį, ir vandenį, esą tekę patirti ir bandymų papirkti ir su tuo susijusių pasekmių, kai grasinimų sulaukdavo ir šeima.

„Man tai nebaisu, mokėdavau duoti atkirtį“, – patikino pretendentas ir pabrėžė, kad net ir padaręs klaidą nebijo prisiimti atsakomybės.

Tiesa, klausimų pretendentas iš tarybos narių nesulaukė, tik Romas Pukinskas pasitikslino, kodėl jis vardijo įvairias visuomenines pareigas.

Meras Edgaras Pilypaitis tarybos narius kvietė palaikyti R. Juškaičio kandidatūrą į administracijos direktoriaus pavaduotojus.

„Tikiu šiuo žmogumi, jo patirtimi, nusistatymu dirbti ir, manau, komandai jis būtų nepamainomas žmogus“, – teigė rajono vadovas.

Slaptu balsavimu vienam nebalsavus, trim susilaikius, 21 balsavus už tarybos nariai nusprendė į administracijos direktoriaus pavaduotojus skirti R. Juškaitį. Jis pareigas pradėjo eiti nuo gegužės 27 d.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos