baneris leidinys

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis dalyvavo Kauno Pramonės, prekybos ir amatų rūmų surengtoje diskusijoje su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovais.

Meras paminėjo, kad pirmiausiai buvo pristatyta kelių remontų ir rekonstrukcijų perspektyva iki 2035 metų. Anot mero, matosi, kad Kelių direkcija prioritetus susidėliojusi stipriai ir griežtai. Meras kėlė klausimą, kad neišvengiamai prasidės elektromobilių plėtra, už kuriuos dabar jokių akcizų niekas nemoka, kaip ateityje bus apmokestinta, kol kas, anot mero, niekas nežino.
 
„Dar viena iš naujesnių minčių – esamų vežėjų, viešojo transporto regione sujungimas, kad žmonės į darbus į kitus miestus galėtų vykti ne savo, o viešuoju transportu“, – kalbėjo meras.

Jis dar pridūrė, kad iki šiol su nauja Kelių direkcijos vadovybe pavyksta bendrauti sklandžiai, nes rajonui rūpimus klausimus apie kelius savivaldybė iš anksto pateikia Kelių direkcijai, kuri paskiria susitikimą ir rajono vadovai nuvažiavę jau konkrečiai juos aptaria ir ieško sprendimo būdų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
80

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos