baneris leidinys

Dar vasario mėnesį, kai buvo teikiamos mero, tarybos ir vietos seniūnų metinės veiklos ataskaitos, į susitikimą su valdininkais gausiai susirinkę Plokščių gyventojai klausė, kada Nemuno gatvės gyventojai sulauks vandentiekio.

Anot nepatenkintų plokštiečių, jie jau beveik dešimt metų mynė savivaldybės slenksčius prašydami į pakalnę nuvesti vandentiekio trasą, tačiau tuometinių savivaldybės administracijos ir Ūkio skyriaus specialistų būdavo apdalinti pažadais, o realiai darbai taip ir nevyko.
 
Vasario mėnesį vykusiame susitikime su gyventojais tuometinis vicemeras Bernardinas Petras Vainius aiškino žmonėms, kad vandentiekį atvesti į šią gatvę ne taip paprasta, nes ji priklauso Regiono keliams, bet ne savivaldybei, o šie ne taip lengvai leidžia kasinėti žemes, esančias prie valstybinių kelių.

B. P. Vainius tąkart sakė, jog galimybė įvesti vandentiekį atsirastų tada, jeigu gyventojai sutiktų leisti kasinėti ar netgi paskirti šiek tiek žemės iš savo asmeninių sklypų.

Tačiau, regis, tos kliūtys nėra tokios didelės, kaip jas gyventojams anksčiau „nupiešdavo“ valdininkai. Dar net neįpusėjus vasarai Plokščiuose, Nemuno gatvės pakalnėje, kur ir trūko vandentiekio, nauji geriamojo vandens tinklai buvo įvesti be jokių kliūčių. Pagal UAB „Šakių vandenys“ įgyvendintą projektą, čia buvo nutiesta 0,83 km vandens tiekimo tinklų ir suteikta galimybė prie jų prisijungti ne mažiau kaip 24 būstams (58 gyventojams).

Kaip sakė UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas, įvesti vandentiekio trasas šios gatvės atkarpoje niekas nekliudė, o jei kelias, kaip šiuo atveju, priklauso ne savivaldybei, tada ilgiau užtrunka nebent leidimų suderinimas, tačiau kitų kliūčių nėra.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos