baneris leidinys

ziedine aplinkelis2
Prie Šakių žiedinę sankryžą įrenginėjančios įmonės „Autokausta“ atstovai sako, kad vairuotojams aplinkkeliu teks važiuoti iki spalio mėnesio, nors tiesioginį pravažiavimą buvo žadėję atidaryti vasaros viduryje. D. Pavalkio nuotr.


Kovo viduryje aplinkkelyje Šakiai–Jurbarkas prasidėję žiedinės sankryžos įrengimo darbai tęsiasi, o žadėto tiesioginio pravažiavimo vis dar nėra.
 
Darbus vykdanti rangovų įmonė UAB „Autokausta“ žiedinę sankryžą planavo įrengti iki lapkričio vidurio. Kad automobiliai netrukdytų kelininkams, kelias buvo uždarytas, o eismas jau kone pusmetį nukreiptas Šakių miesto Vasario 16-osios gatve. Kad vairuotojams nereikėtų sukti aplinkkeliu, rangovų buvo žadama viduryje vasaros atidaryti tiesioginį pravažiavimą, tačiau laikas bėga, o tiesioginio pravažiavimo nėra.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistas Evaldas Tamoriūnas sakė, jog, susiekus su rangovais, šie patikino, kad darbai vykdomi pagal grafiką. Anot specialisto, sankryžą rangovai žada įrengti laiku, kaip buvo numatyta pagal planą lapkričio 15 d., tačiau tiesioginį eismą atnaujins tik spalio mėnesį. Tad vairuotojams teks apsišarvuoti kantrybe ir iki rudens vidurio į Jurbarką važiuoti ne tiesiai, o aplinkkeliu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos