baneris leidinys

Savivaldybės administracija, gavusi Kukarskės globos namų direktorės Astos Pranaitienės prašymą svarstyti galimybę įsigyti dalį privatiems asmenims priklausančių patalpų, besiribojančių su priklausančiomis globos namams, ketvirtadienį vyko jų apžiūrėti ir susitikti su savininkais.

Tiesa, pasak vicemero Dariaus Jakavičiaus, kol kas anksti kalbėti apie rezultatus, nes paaiškėjo, kad parduoti ar neparduoti patalpas galutinai neapsisprendę ir patys savininkai. Minėtos patalpos (seniau buvęs gydytojo kabinetas, priklausęs privačiam asmeniui, apie 100 kv. m) ribojasi su globos namų administraciniu pastatu bei skalbykla, tad praplėsti turimas patalpas globos namams būtų išties naudinga.
 
Anot vicemero, tas pačias patalpas buvo bandyta nupirkti ir anksčiau, bet savininkui netiko turto vertintojų įkainavimas ir derybos nurūko. Kaip bus šįkart, neaišku, tačiau jei savininkai apsispręstų patalpas parduoti, savivaldybė šią galimybę svarstytų. Akivaizdu, pasak D. Jakavičiaus, kad reikėtų ne tik už patalpas sumokėti, bet ir pinigų jų remontui, nes nusipirkus jomis iš karto tikrai nebūtų galima naudotis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos