baneris leidinys

Prieš porą savaičių Šakiuose buvo pastebėta Susisiekimo ministerijos įsigyta nauja mobili kelių būklės tyrimų laboratorija, kuri tikrina atliktus kelių kapitalinio remonto darbus. Kelių direkcijos atstovas teigė, kad rajono kelių tarp 33 audituotų šalies kelių nebuvo, tačiau kelių būklės analizė vyksta nuolat.

Anot Kelių direkcijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininko Evaldo Tamariūno, dar 2018 m. Susisiekimo ministerija inicijavo atliktų šalies valstybinės reikšmės kelių kokybės auditą. Buvo ištirti 33 skirtingi keliai ir nustatyta, kad beveik 90 proc. tirtų kelių neatitiko kokybės reikalavimų. Net 18-oje kelių buvo nustatyta esminių pažeidimų, dėl kurių objektai apskritai neturėjo būti priimti. Audito metu buvo tikrinti keliai, statyti bei rekonstruoti 2008–2017 metais.
 
Šakių rajono keliai kol kas nebuvo audituoti, tačiau mobili laboratorija nuolat skenuoja asfaltuotų valstybinės reikšmės bei rajoninių kelių būklę. Mobili laboratorija jau išanalizavusi daugiau kaip 1 tūkst. km asfaltuotų kelių ir surinkusi tyrimų duomenis, kurie ateityje turėtų padėti sklandžiau atlikti kelių remonto darbus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos