baneris leidinys

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas ir vyresnioji patarėja Vaida Karnickaitė liepos 4 d. lankėsi Šakių atvirame jaunimo centre ir nustatė, kad jis neatitinka atvirojo jaunimo centro statuso ir turėtų būti traktuojamas kaip atviroji jaunimo erdvė.

Pasak rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Danutės Jurgutienės, šis neatitikimas  nustatytas dėl to, jog šiuo metu Centre tiesiogiai su jaunimu dirba tik vienas darbuotojas – Judita Ambrasienė, o pagal atvirųjų jaunimo centrų identifikavimo aprašą turėtų dirbti du. Dėl to centras buvo prijungtas prie Šakių socialinių paslaugų centro, vadovaujamo Vilmos Bielskienės, ir tapo jo padaliniu.
 
„Nors buvo galvojama, kad vieną 0,5 etato darbuotoją bus galima rasti iš Socialinių paslaugų centro resursų, kas būtų Jaunimo reikalų departamentui tikę, tačiau jis nebuvo rastas“, – priminė D. Jurgutienė, informuodama, jog rajono savivaldybės vadovams buvo pasiūlyta apsvarstyti galimybę skirti papildomą jaunimo darbuotojo etatą arba jo dalį, kad Atviras jaunimo centras išliktų Centrų kategorijoje, nes kitu atveju sumažėtų jo veikloms, projektams skiriamas departamento finansavimas.

Jaunimo reikalų koordinatorės teigimu, jei atvirosioms jaunimo erdvėms skiriama tik 5 tūkst. eurų, tai centrams – apie 11 tūkst. eurų.

V. Bielskienė patikino, kad Atviro jaunimo centro statusas bus išlaikytas, o reikalinga jaunimo darbuotojo etato dalis iš Socialinių paslaugų centro darbuotojų resursų bus skirta nuo rugsėjo vidurio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos