baneris leidinys

Rugsėjo 13d. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre įvyko Marijampolės, Šakių, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio kaimo bendruomenių atstovų susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo nare Guoda Burokiene ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke Virginija Šetkiene.

Į susitikimą vyko ir Šakių bendruomenių centrų asociacijos nariai. Susitikimo metu buvo pristatytas Bendruomenių įstatymas, kalbėta apie paramą bendruomeninėms organizacijoms po 2020 m., Lietuvos kaimo parlamento organizavimo klausimais ir kt.
 
Susitikime dalyvavusi Šakių bendruomenės centrų asociacijos pirmininkė Grina Šnirpūnienė pasidalijo mūsų rajono bendruomenių sėkmingai įgyvendintais projektais. Vilkaviškiečiai ir marijampoliečiai pasidžiaugė vaisingu savivaldos organizacijų bendradarbiavimu su visuomeninėmis organizacijomis.

„Buvo naudinga susitikti su kitomis bendruomenėmis, išgirsti apie bendruomenių veiklą atskiruose rajonuose. Valdžios atstovėms perdavėm problemas, su kuriomis susiduria bendruomenės, rašančios projektus, ypač, kad neskiriamos išlaidos administravimui“, – sakė Jaunimo organizacijos „Šešupė“ vadovė Meilutė Andriukaitienė. Kaip rengti projektus, patarimų negailėjo Seimo narė G. Burokienė. Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė kalbėdama akcentavo valdžios ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės, kurios turėtų būti žymiai daugiau, svarbą.

Po susitikimo šakiečiai nutarė, apibendrinę savo veiklų patirtis, rezultatus pristatyti ir savivaldos atstovams, ir visuomenei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos