baneris leidinys

Nemažai diskusijų tarybos komitetų posėdžiuose sukėlė klausimas dėl Slavikų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos Ritos Dainelienės skyrimo į laikinąsias mokyklos direktores. Tiksliau, ne tiek skyrimo faktas, o kiek galimas atlygis už tai. Kadangi vieni komitetai šiam klausimui nepritarė, kiti net nesvarstė, galiausiai klausimą išvis nuspręsta iš darbotvarkės išimti.

Tiesa, kad siūlymui skirti didesnį priedą meras Edgaras Pilypaitis nepritaria, išdėstė dar pačiame sprendimo projekte. Jis motyvavo, kad R. Dainelienei pagal pareigybės aprašymą vaduoti direktorių priklauso, jai už tai mokamas įstatymų nustatyta tvarka maksimalus priedas. Be to, šiuo metu dirba mero potvarkiu sudaryta darbo grupė, turinti pasiūlyti mokyklų valdymo modelį, atsižvelgiant į valdymo išlaidas, mokyklų perspektyvas ir padidėjusius direktorių atlyginimus. Dar vienas motyvas, kad laikinai direktorių pareigas einantiems Robertui Sakui ir Neringai Motiejaitytei tarybos sprendimu mokamas skirtumas nuo direktoriaus algos.
 
„Šiuo atveju R. Dainelienei skiriama alga būtų didesnė, nei buvo skirta ir mokama J. Rakickui“, – rašė E. Pilypaitis.

Tad galiausiai šis sprendimas išimtas iš darbotvarkės ir laukiama darbo grupės išvadų, kurios turėtų būtų pateiktos iki spalio 15 d.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Zanavykas 2019-09-26 13:45
Dar vienas faktelis, kad Slavikai nepatinka rajono valdžiai, tiksliau - nepatinka merui....
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos