baneris leidinys

Visą rugsėjo mėnesį Nacionalinė mokėjimų agentūra (NMA) kvietė savivaldybes teikti projektines paraiškas – čia jos turi galimybę pritraukti į rajoną net iki 200 tūkst. eurų vietinės reikšmės keliams ir gatvėms asfaltuoti. Į šį jau nuvažiuojantį traukinį spėjo įšokti ir mūsų rajono savivaldybė, kuri lėšas norėtų panaudoti Ilguvos kaimo Dvaro gatvės kelio dangos tvarkymui.

Rugsėjo mėnesį posėdžiavusi taryba pritarė tam, kad savivaldybė teiktų paraišką NMA, per kurią savivaldybės turi galimybę gauti papildomų lėšų gatvių ir kelių remontui. Šį kartą prioritetas teikiamas Ilguvos kaimo Dvaro gatvės sutvarkymui, kur lig šiol dar nėra asfalto. Apie didžiulį poreikį šios gatvės asfaltavimui yra ne kartą minėjusi ir Kriūkų seniūnė Ona Rakauskienė, kuri pabrėždavo, kad šia dviejų kilometrų ilgio gatve vyksta intensyvus eismas į Ilguvos socialinės globos namus. Dvaro gatvė jau seniai įtraukta į prioritetinių gatvių savivaldybėje sąrašą, o finansavimo iki šiol nebuvo sulaukusi. Pavasarį Susisiekimo ministerijai savivaldybėms skyrus papildomą finansavimą, Šakių rajonas taip pat pasinaudojo šia proga, tačiau asfaltuoti buvo žadama Giedručių kaimo Miško gatvės dalį nuo Basanavičiaus gatvės pusės. Nepraėjus nė pusmečiui po tokio sprendimo buvo vėl persigalvota – didžiąją dalį papildomų lėšų nuspręsta skirti Kudirkos Naumiesčio seniūnijai, kur būtų tvarkoma P. Mašioto gatvė, o Ilguva vis dar buvo palikta laukti „geresnių laikų“.
 
Tiesa, savivaldybės teiktą paraišką dar įvertins NMA, kuri ir spręs, ar skirti lėšas, ar ne. Prie šio projekto 20 proc. turės prisidėti ir pati savivaldybė bei padengti tinkamas ir netinkamas finansuoti, tačiau projektui įgyvendinti būtinas išlaidas.

 Anot savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo Arvydo Šlėderio, gali užtrukti netgi kelis mėnesius, kol agentūra įvertins paraiškas ir paaiškės, ar savivaldybei bus skirti pinigai Dvaro gatvės remontui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
79

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos