baneris leidinys

sakiu meras
Projekte „Nepažintas meras“ dalyvavo ir Šakių rajono vadovas, kurio persikūnijimas į vilkaviškietį Antaną užkliuvo ne vienam kraštiečiui, diskusijų, pasirodžius laidos anonsui, socialiniuose tinkluose netrūksta ir dabar. Organizatorių nuotr.


Trečiadienį startavo LRT projektas „Nepažintas meras“, kuriame dalyvauja 16 šalies merų, tarp kurių ir Šakių rajono vadovas.
 
Pranešime spaudai teigiama, kad tai realybės dokumentika apie merus, kurie vienai dienai palieka savo kabinetą, tampa eiliniais gyventojais ir bando spręsti vietos žmonių iškeltas problemas. Jas įvardija patys gyventojai, kuriuos apklausia laidos kūrybinė grupė.

Projekto prodiuseris Edmundas Jakilaitis sako, kad pagrindinis šios laidos tikslas – paskatinti merus į savo miesto ar kaimo problemas pasižiūrėti kitomis akimis, įvertinti, ar tikrai jiems pavaldžių institucijų durys atviros visiems.

„Nugrimuojame ir perrengiame merus, situacijas filmuojame slaptai. Nepatikėsite, bet kai kurių merų nepažino tame pačiame aukšte dirbantys kolegos, dėdės, svainiai ar net sutuoktinės“, – pasakoja E. Jakilaitis.

Pasak laidos vedėjo, LRT žurnalisto Edvardo Kubiliaus, itin svarbu tai, kad merai, atsidūrę eilinio gyventojo kailyje, dalį problemų iš tiesų išsprendė.

„Filmuojant laidą, buvo pašalinti žmonėms daugybę metų gyventi trukdantys apvadai, gatvėse užlopytos duobės, tvarkingai suženklintas eismas, keliantis pavojų praeiviams“, – sako E. Kubilius.

Tiesa, Šakių rajono mero Edgaro Pilypaičio, lapkričio pradžioje besifilmuojančio projekte ir prisistačiusio Antanu iš Vilkaviškio, pasirodymas Lukšių seniūnijoje sukėlė nemažą pasipiktinimo bangą. Ne vienas lukšietis piktinosi tokiu mero persikūnijimu ir teigė, jog tai nei juokinga, nei etiška, tuo labiau, kad keltos problemos priklauso nuo savivaldos, filmavimas vyko darbo metu. Be Lukšių, persirengęs meras lankėsi ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos