baneris leidinys

Sausio 22 d. savivaldybės administracija gavo Valstybės tarnybos departamento atsakymą dėl kandidatų tinkamumo Slavikų seniūno pareigoms užimti.
 
Kaip skelbiama atsakyme – du konkursą laimėję kandidatai į seniūno pareigas yra tinkami, o galutinį atsakymą, kuris iš dviejų Šakių rajono gyventojų užims šias pareigas, priims savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius.
 
Pirmadienį administracijos direktorius susitiko su Slavikų seniūnijos seniūnaičiais, su kuriais aptarė abiejų kandidatų tinkamumą. D. Grincevičius neatskleidė, kurią kandidatūrą labiau palaiko seniūnaičiai. Tą pačią popietę administracijos direktorius susitiko su abiem kandidatais. Anot D. Grincevičiaus, šie pokalbiai turėtų administracijos direktoriui padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra tinkamesnis seniūno pareigoms užimti, o savo apsisprendimą direktorius ketina paskelbti artimiausiu metu. Tiesa, dar ir apsisprendus dėl Slavikų seniūno, paskirto asmens tinkamumą eiti valstybės tarnautojo pareigas tikrins ir Specialiųjų tyrimų tarnyba. „Draugo“ žiniomis, vienas iš dviejų kandidatų yra dalyvavęs konkurse ir Kidulių seniūno pareigoms užimti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos