baneris leidinys

liutviniene pranskaitiene
Kriūkų bendruomenės centro pirmininkė Lilija Liutvinienė (kairėje) bendruomenės vairą perdavė Editai Pranskaitienei, kuri laukia naujų iniciatyvų iš visų bendruomeniečių. L. Poškevičiūtės nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį savaitgalį ne viename rajono bendruomenės centre vyko ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas: Kriūkų bendruomenės centro pirmininkė Lilija Liutvinienė bendruomenės vairą perdavė į Editos Pranskaitienės rankas, o Griškabūdžio ir Girėnų bendruomenes toliau į priekį ves Agnė Paškauskienė ir Irena Sakalauskienė.
 
Beveik aštuonerius metus Kriūkų bendruomenės centrui vadovavo Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė L. Liutvinienė. Turi ką prisiminti iš 2019 m. Kriūkų bendruomenės nariai bei visi kriūkiečiai: protmūšyje paminėta Vasario16-oji, tradiciškai Liepos 6-ąją ant Žemosios Panemunės piliakalnio kriūkiečiai rinkosi giedoti „Tautiškos giesmės“, visos bendruomenės pajėgos buvo sutelktos rengiant Šeimų sporto šventę, vykdytos edukacijos ir kitos veiklos, o metus bendruomenė užbaigė padėkos vakaru „Kad širdyje nebūtų gruodo...“ Įgyvendinant projektus surengti mokymai, įrengta žaidimų aikštelė vaikams.

„Turbūt mūsų stiprybė yra tame, kad tiek mokykla, tiek bendruomenės centras bei kitos įstaigos esame kartu,kad mokykla yra tarsi viso šito centras. Neatsitiktinai dėliojant mokyklos-daugiafunkcio centro strategiją įvardinau, kad tai yra bendruomenės mokykla. Dėkoju visiems už tuos visus metus, praleistus bendrystėje, kad visada atsiliepdavote į kvietimą, prašymus prisidėti prie įvairių veiklų“, – atsisakydama pirmininkės pareigų kalbėjo L. Liutvinienė.

Kriūkiečiai nauja bendruomenės centro pirmininke panoro matyti mokyklos pavaduotoją ikimokykliniam ugdymui Editą Pranskaitienę, kuri ne naujokė, dirbo bendruomenės centro projektinėje veikloje. Naujoji pirmininkė vylėsi, kad neliks veiklose viena, o sulauks visų bendruomeniečių aktyvaus įsijungimo.

Praėję metai ir griškabūdiečiams buvo kupini ne tik įspūdžių, bet ir veiklos. Griškabūdžio bendruomenės centras vienija 40 narių, jie dar penkeriems metams bendruomenės vairą patikėjo A. Paškauskienei. Šių metų griškabūdiečių planuose – iš gautų projektinių lėšų įrengti vaikų žaidimų aikštelę, kiek sunkesnis užmojis – išvalyti Griškabūdžio centre esantį tvenkinį.

Šeštadienį vykusiame Girėnų bendruomenės centro susirinkime praėjusių metų ataskaitą pristatė bendruomenės pirmininkė I. Sakalauskienė. Girėniškiai džiaugiasi aktyvia bendruomenės pirmininke (apie girėniškių veiklas ne kartą rašyta ir mūsų laikraščio puslapiuose) ir norės ją šiose pareigose matyti dar vieną kadenciją.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos