baneris leidinys

Nors šalyje ekstremali padėtis, savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas Dainius Grincevičius bando dirbti iš namų – ankstesnę savaitę jis atostogavo, o dabar saviizoliuojasi.

Meras Edgaras Pilypaitis, komentuodamas situaciją, ramino, kad administracijos direktoriaus atostogos buvo suplanuotos gerokai anksčiau.
 
„Kai jis išvyko, šalyje dar nebuvo ekstremali situacija“, – sakė meras, informavęs, kad D. Grincevičius atostogavo Slovakijoje, į kurią vyko nuosava transporto priemone, gyveno ne viešbutyje, o išnuomotame name, o grįždamas vengė kontaktų ir esą buvo sustojęs tik vienoje degalinėje Lenkijoje.

Nors ši šalis jam grįžus dar nebuvo paskelbta karštuoju tašku, bet jis „dėl šventos ramybės“ nusprendė į darbą neiti ir saviizoliuotis. Beje, taip elgiasi, anot mero, ir daugiau darbuotojų – kai kurie saviizoliacijoje dėl iš užsienio parvykusių sutuoktinių, kiti patys neseniai grįžo iš užsienio, o kiti ir pirmadienį (įvardyta, kad tarp jų ir vienos įstaigos vadovė) dar net nebuvo parvykę iš užsienio. Kurie konkrečiai tai žmonės, spaudos konferencijos metu detalizuota nebuvo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos