baneris leidinys

taryba nuotoliniu direktorius
Nuotoliniu būdu pristatytai administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus ataskaitai pritarta ne vienbalsiai – už balsavo 12, prieš – vienas, trys susilaikė. V. Simonavičienės nuotr.


Praėjusį penktadienį vykęs savivaldybės tarybos posėdis buvo kitoks – jame dalyvavo tik tarybos nariai (jų posėdyje buvo 16) ir klausimų rengėjai.

Posėdžio metu, paisant rekomendacijų, daryta 10 min. pertraukta, jos metu vėdintos patalpos, dezinfekuoti paviršiai. Nuotoliniu būdu dėl saviizoliacijos posėdyje dalyvavo savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius, kuris pristatė savo veiklos ataskaitą. Tiesa, ji patvirtinta ne vienbalsiai – už balsavo 12, prieš – vienas, trys susilaikė. Apžvelgdamas veiklą D. Grincevičius minėjo, kad 2019-ieji – iššūkių metai.

Jis atkreipė dėmesį į startavusius projektus, dėl kurių įgyvendinimo kartais kildavo problemų, mat ne vieno iš jų pradžia siekia 2014-uosius, o per tą laiką kai kurie prarado ir aktualumą, teko keisti investicinius projektus ir pan. Tad čia pagyrimai nuskambėjo Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus specialistams. Administracijos direktorius padėkojo ir Šakių rajono verslininkams, žemdirbiams, visiems rajono gyventojams už laiku sumokėtus Gyventojų pajamų, žemės mokesčius, nes jie 100 proc. patenka į rajono biudžetą, iš kurio yra finansuojamos visos viešosios paslaugos.  

„Tačiau teisingas ir skaidrus jo panaudojimas – jau tiesiogiai priklauso nuo administracijos“, – atkreipė dėmesį D. Grincevičius ir teigė, jog „taupyti privalome visur, tačiau didžiausią dėmesį skirsime savivaldybės biudžeto ūkinių lėšų naudojimui.“
Taip pat užsiminė, kad artėja kartų kaita, šiais metais savivaldybę paliks keletas valstybės tarnautojų.

„Juos pakeisti bus didelis iššūkis, nes jų darbo patirtis yra sunkiai pamatuojama“, – teigė D. Grincevičius, pagirdamas ir jaunus, į kolektyvą nebijančius įsilieti žmones.

Tarybos narys Vilhelm Haase kėlė klausimą dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio skolos, kuri, jo žiniomis, siekia iki 100 tūkst. eurų, raginimai padengti skolą išsiųsti 693 subjektams, tad klausė administracijos direktoriaus, kokie rezultatai šiuo klausimu. Anot D. Grincevičiaus, kiekvienais metais skolininkų mažėja. Kalbėdamas apie Gelgaudiškio dvarą, administracijos direktorius informavo, kad yra teisminis ginčas su MB „Virmalda“, kuri nesutiko ištaisyti defektų ir bendros kalbos savivaldybei su įmone rasti nepavyko.

Tomui Skaizgiriui rūpėjo Zyplių dvaro ansamblio reikalai, taip pat jis teiravosi, ar administracijos direktorius nemano, kad galbūt sparčiau bei efektyviau galėtų būti dirbama dėl verslo zonos. D. Grincevičius teigė, jog šiuo klausimu viskas išviešinta, o verslininkai čia įsikurti bei investuoti esą atsisako, nes trūksta darbo jėgos.

Įprastai prieš tarybos posėdį vykstantys komitetų posėdžiai šįkart nebuvo organizuoti, kylančius klausimus tarybos nariai bandė aiškintis bendraudami elektroniniu paštu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos