baneris leidinys

Dėl karantino policijos pareigūnai sustiprino budėjimą parkuose, skveruose ir visose kitose vietose, kur įprastai renkasi daugiau žmonių – gyventojai įspėjami nesibūriuoti. Viešose vietose budėję policijos pareigūnai sako, kad rajono gyventojai buvo drausmingi.

Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius pirmadienio rytą pranešė apie savaitgalį pareigūnų vykdytus patruliavimus: „Džiaugiuosi, kad mūsų krašto žmonės yra sąmoningi ir laikosi rekomendacijų. Pareigūnai tikrai važinėjo, leido garso įrašą, įspėjantį apie tai, kaip reikia elgtis viešose vietose, bet, regis, žmonės žino ir be įspėjimo, kokie reikalavimai šiuo metu galioja.“
 
Pasak viršininko, pareigūnai patruliavo ne tik Šakiuose, bet ir kitose didžiausiose rajono gyvenvietėse bei visose viešose vietose, kur įprastai būna daugiausiai lankytojų, –parkuose, upių, paežerių pakrantėse, panemunėje ir kitur.

Savaitgalį viešąją tvarką rajone pareigūnams užtikrinti padėjo ir Šakių 405 kuopos šauliai. Jie taip pat patruliavo Šakiuose, Gelgaudiškyje, Lukšiuose, važinėjo Šešupės pakrantėmis, prie Valiulių tvenkinio bei kitose labiausiai mėgstamose jaunimo susibūrimo vietose. Kuopos vadas Saulius Venskaitis pasidžiaugė, kad rajono gyventojai, nors šeštadienį ir buvo gražus oras, buvo drausmingi ir karantino taisyklių nepažeidė.

Šeštadienio rytą savo „Facebook“ paskyroje Darbo partijos Šakių skyriaus pirmininkas Ričardas Lekavičius piktinosi, kad Sudargo piliakalniuose lankytojų netrūksta, o iš ryto atvyko netgi dešimties žmonių, kurie netrukus pasklido po teritoriją, grupė. Anot R. Lekavičiaus, piliakalnių kompleksas yra vieša vieta, o prie jų nėra ženklų, kad šiuo metu ten lankytis draudžiama. Šis politiko pranešimas sulaukė 138 komentarų, kur vieni gyventojai sakė, jog nieko blogo, jeigu žmonės vaikšto laikydamiesi atstumų ir kitų taisyklių, o kiti smerkė tokį iškylautojų elgesį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos