baneris leidinys

Atšilus orams po savivaldybės įvykdytų pirkimų toliau tęsiami arba prasidės nauji ūkio ir statybų darbai kai kuriuose rajono kampeliuose, toliau bus tęsiami miestelių projektų darbai.

Netrukus prasidės pastatų atnaujinimo darbai – savivaldybė yra numačiusi renovuoti du pastatus – Šakių seniūnijos pastato fasadą (darbus atliks UAB „Bildeka“ už 107 tūkst. eurų), taip pat bus tvarkomas Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro fasadas, kad būtų išgauta didesnė  (C klasė)  energijos naudingumo klasė. Pastato šiltinimo darbus atliks konkursą laimėjusi Vilkaviškio įmonė UAB „Gintrėja“, pastato šiltinimas atsieis 121 tūkst. eurų, o darbai turėtų būti atlikti iki šių metų rugpjūčio mėnesio.
 
Kai kur dar tik ieškoma rangovų, o kai kuriose seniūnijose toliau vyksta darbai įgyvendinant vadinamuosius miestelių projektus. Realūs darbai vyksta Gelgaudiškyje, kur vis dar tvarkoma miesto turgaus aikštė ir tęsiamas projekto „Gelgaudiškio gyvenamosios vietos atnaujinimas“ įgyvendinimas. Tiesa, darbus atliekančiai rangovų įmonei UAB „Dengsta“ savivaldybė yra išsakiusi pastabų dėl jų vangumo, o pernai kuriam laikui darbai iš viso buvo sustoję, kai, anot seniūno Vinco Dabravolskio, darbininkai iš Ukrainos pavogė įrankius ir pabėgo. Tačiau šiuo metu darbai toliau tęsiami ir pirmasis šio projekto etapas turėtų būti netrukus baigtas.

Kudirkos Naumiestyje pusė projekto „Kudirkos Naumiesčio gyvenamosios vietovės atnaujinimas“ darbų baigta pernai, kur įrengta moderni laisvalaikio praleidimo vieta – sporto aikštynas, sutvarkyti kiti infrastruktūros objektai, kurie buvo numatyti, o pagrindinės miesto Tilto gatvės sutvarkymo darbams šiuo metu ieškoma rangovų. Taip pat rangovų ieškoma miestelio projekto darbams įgyvendinti Lukšiuose, kurie, tikėtina, prasidės dar šią vasarą, o juos atlikus turėtų pagerėti miestelio infrastruktūra, nes čia daug dėmesio skiriama viešųjų erdvių infrastruktūrai, apšvietimo sutvarkymui. Taip pat miestelių infrastruktūrinių projekto darbai toliau tęsiami Sudarge, Kriūkuose bei Plokščiuose. Beje, Plokščių miestelio projektą įgyvendinanti rangovų įmonė, kuri turėtų tvarkyti ir Šakių seniūnijos pastato fasadą, šiuo metu trumpam sustabdžiusi darbus, galimai dėl karantino.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos