baneris leidinys

vmi deklaracijos
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad šiais metais pajamų deklaravimas vyks dviem etapais – nuo balandžio 15 d. pradėjo deklaruoti savarankiškai dirbantys (su individualios veiklos pažyma ar verslo liudijimu) asmenys, o už savaitės, nuo balandžio 22 d. – visi šalies gyventojai.

Kauno apskrities VMI informavo, kad šiais metais pajamų deklaracijas turėtų pateikti 873 Šakių rajono savivaldybės gyventojai, vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, ir 803 gyventojai, savarankiškai dirbantys su verslo liudijimais.

Pernai daugiau nei 3,5 tūkst. Šakių rajono savivaldybės gyventojų paramai skyrė apie 95,4 tūkst. eurų, iš jų 4,9 tūkst. eurų – politinėms partijoms ir 1,4 tūkst. profesinėms sąjungoms.

Deklaracijas šiemet reikia pateikti ir mokesčius sumokėti iki liepos 1 d., terminas nukeltas dviem mėnesiais vėliau nei įprastai. Atkreipiamas dėmesys, kad didžiajai daliai gyventojų (apie 75 proc.) VMI parengia visiškai suformuotas deklaracijas, savarankiškai dirbantys gyventojai disponuoja tam tikra informacija, kurią žino tik jie, todėl jiems tenka ir daugiau patiems prisidėti pildant pajamų deklaraciją. Jie pajamas deklaruos klausimų-atsakymų principu.

Pernai Lietuvoje 104 tūkst. individualią veiklą pagal pažymą vykdančių gyventojų deklaravo 86 mln. gyventojų pajamų mokesčio (GPM), o 93 tūkst. vykdžiusių veiklą įsigijus verslo liudijimą – 8,2 mln. eurų GPM.

Šalyje veiklą pagal pažymą yra įregistravę beveik 146,8 tūkst. gyventojų, o verslo liudijimą įsigiję 58,5 tūkst. gyventojų

Atsižvelgiant į tai, jog dėl karantino VMI paslaugos gali būti teikiamos tik nuotoliniu būdu, ir tai, kad  deklaravimo laikotarpiu konsultacijų poreikis gerokai išauga, VMI žada konsultacijas ne tik 1882, tačiau ir bet kuriuo papildomu telefonu, kurių ilgieji numeriai yra skelbiami jų interneto svetainėje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos