baneris leidinys

Savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja, kad balandžio 23d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo planuojama pristatyti paramą maisto produktais į rajono sandėlį. Ją gaus 2 tūkst. 976 asmenys – 294 asmenimis daugiau nei vasario mėnesį.

Įspėjama, kad parama bus dalinama balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją.
 
Pranešama, kad nepasiturintieji turėtų gauti devynių rūšių maisto produktų: grikių kruopų, greito paruošimo avižų košės su džiovintomis uogomis, rapsų aliejaus, vištienos konservų, konservuotos burokėlių sriubos, keptų konservuotų pupelių pomidorų padaže, avižinių sausainių su šokolado gabaliukais, cukraus ir saldinto sutirštinto pieno.

Atsiimant paramą, gyventojai raginami laikytis saugaus atstumo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos asmens higienos. Maisto produktai bus iš anksto supakuoti ir paruošti paramos gavėjams išsinešti, todėl asmeninių krepšelių atsinešti nereikės. Gyventojams atsiimant maisto produktų krepšelį bus užtikrintas bekontaktis maisto produktų perdavimas – atsiėmus paramą, už juos gavėjų sąraše pasirašys paramą dalijantys darbuotojai.

Paramą gali gauti šeima (asmuo), kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 187,50 euro per mėnesį, išimties atvejais – 275 eurai.

Asmenys, du kartus iš eilės neatsiimantys maisto produktų, išbraukiami iš paramos gavėjų sąrašų ir dėl paramos maisto produktais turi kreiptis iš naujo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos