baneris leidinys

mobilus laiskininkas
AB Lietuvos paštas, suprasdamas nelengvą metą bei tai, kad žmonėms reikia pagalbos bei dėmesio,  pasiūlė pagalbą visoms savivaldybėms – maisto produktų ar prekių išvežiojimą atokiose kaimiškose vietovėse gyvenantiems žmonėms. Tokia geranoriška pagalba žadama pasinaudoti ir Šakių savivaldybėje.

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė sako, kad Šakiai taip pat gavę paštininkų pasiūlymą, kuriuo pasinaudos išvežiojant atokiau gyvenantiems gyventojams maisto produktus, kuriuos jie gauna iš Europos Sąjungos kaip paramą. Produktai turėtų savivaldybę pasiekti jau šią savaitę, tada jie bus išskirstyti ir pristatyti gyventojams. Anot vedėjos, didžiąją dalį jų žmonėms pristatys socialinės darbuotojos, bet yra kelios seniūnijos, kurioms reikia pagalbos. Pasak vedėjos, dėl to ši mobiliųjų laiškininkų paslauga labai pravers. Pageidavimus savivaldybė gavo iš Barzdų, Gelgaudiškio, Lekėčių, Slavikų, Sudargo, Žvirgždaičių seniūnijų, kur laiškininkai galėtų pagelbėti vežiojant produktus gyventojams.
 
„Jie važiuoja vis tiek iki tų atokiau gyvenančių žmonių miškuose, veža spaudą, pensijas, siuntinius ir kt., todėl gali tuo pačiu pristatyti ir produktus. Norim išdalinti greitai, efektyviai tuos produktus, kad žmonėms nereikėtų eiti pasiimti, nebūtų susibūrimų, kaip anksčiau“, – aiškina Socialinės paramos skyriaus vedėja D. Pilypaitytė.

Šias paslaugas AB Lietuvos paštas pasiūlė savivaldybei teikti savanoriškai – už paslaugas mokėti nereikės. Tiesa, anot vedėjos, mobilūs laiškininkai labiau padės išvežioti tik labai nutolusiems nuo seniūnijų centrų žmonėms, o gyvenantiems arčiau paramą paskirstys pačios socialinės darbuotojos. Karantino metu savivaldybės teritorijoje rūpinamasi, kad gyventojai gautų ne tik paramos produktus, bet, esant poreikiui, socialiniai darbuotojai, savanoriai pristatytų jiems būtinus maisto produktus.

Rajone dirba 12 mobiliųjų laiškininkų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos