baneris leidinys

parama krepseliai
Nors prieš šventes pirkinių krepšelis šeimoms buvo gerokai gausesnis, kuklesni maisto daviniai dalinami kiekvieną savaitę. D. Pavalkio nuotr.


„Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras ir per karantiną nepamiršta dienos centro lankytojų. Pasak centro vadovės Jūratės Arštikaitienės, šeimoms kiekvieną savaitę dalinami maisto daviniai, o prieš Velykas jie buvo ir gerokai gausesni.
 
Kiekvieną savaitę Šakių vaikų dienos centro darbuotojai pasirūpina dienos centrą lankiusių vaikų šeimomis. Tokių nuolatinių šeimų, pasak J. Arštikaitienės, yra 15, tačiau pasitaiko, kad pagalbos paprašo ir kitos šeimos.

„Būna, nuvežame prie namų, sako, ir man reikėtų, pasiprašo, tai stengiamės pagelbėti ir kitiems, neatsakome“, – teigė dienos centro vadovė.

Dažniausiai jie dalija tą maistą, kurį iš „Maisto banko“ gauna VšĮ „Namai visiems“. Štai praėjusį trečiadienį dalintas iš ūkininkų gautas medus, taip pat ledai. Įprastai maisto krepšelį sudaro duona, kruopos, pieno produktai. Štai prieš Velykas 800 eurų Šakių vaikų dienos centrui skyrė „Gelbėkit vaikus“, tad pirkinių krepšelis buvo ir gausesnis, ir įvairesnis.

„Šeimos tikrai džiaugiasi, dėkoja, tačiau yra ir tokių šeimų, kurioms, be šios paramos, labai reikalinga ir psichologinė pagalba, todėl taip pat stengiamės pagelbėti, konsultuoja mūsų psichologai“, – kalbėjo J. Arštikaitienė.

Be to, „Gelbėkit vaikus“ šakiečiams padovanojo ir septynis naudotus kompiuterius, pridėjo klaviatūrų, pelių, tad buvo instaliuojamos reikiamos programos ir šie įrenginiai taip pat padalinti, kam labiausiai reikia.

„Ir šiaip stengiamės palaikyti ryšį, turime uždaras „Facebook“ grupes, tai ir konkursus darom, ir velykinius kiaušinius rodėmės, tai ir bendravimą palaikome, ir pulsą jaučiame“, – sakė pašnekovė.

Iš viso rajone veikia 11 vaikų dienos centrų, kuriuos lanko apie 230 vaikų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos