baneris leidinys

plauna vaiguvoje
Panemunių regioninio parko direktorius Mindaugas Janušonis paviešino nuotrauką, kurioje užfiksuota, kaip Plokščiuose Vaiguvos upelyje pilietis plauna automobilį. Facebook nuotr.


Panemunių regioninio parko direktorius Mindaugas Janušonis negalėjo patikėti, kad Plokščiuose Vaiguvos upelyje žmogus sugalvojo nusiplauti automobilį.
 
Direktorius M. Janušonis savo „Facebook“ paskyroje pasidalino žinute, kurioje skelbiama, kad vos prieš keletą dienų parko direkcija džiaugėsi dėl kartu su seniūnija sutvarkyto pėsčiųjų tako prie upės, o dabar tenka matyti regioninio parko upelyje plaunamą automobilį.  

Direktorius rašo: „Pažeidėjas administracinės atsakomybės neišvengs! O kaip su moraline atsakomybe? Dalinamės!“.

Beje, svarstyta, ar žmogus nepadarė dvigubo – ne tik aplinkosauginio, bet ir Kelių eismo taisyklių (esą, jis galimai pravažiavo eismą draudžiantį ženklą) –nusižengimo.

Tiesa, pasak Kazlų Rūdos aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiojo specialisto Kęstučio Lopetos, jeigu būtų įrodyta, kad upelis incidento metu buvo užterštas, pažeidėjui grėstų bauda nuo 60 iki 300 eurų. Tačiau tai įrodyti, anot specialisto, sunku.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos