baneris leidinys

sodu susirinkimas
Sodininkų bendrijos ,,Draugystė“ valdybos pirmininkas Edmundas Kučiauskas pristatė metinę bendrijos ūkinę ir finansinę veiklos ataskaitas, sodininkai aptarė ir kitus rūpimus klausimus – vienas jų, kaip bendromis jėgomis naikinti šliužus. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusio penktadienio popietę susirinkę sodininkų bendrijos ,,Draugystė“ nariai aptarė savo reikalus, pagaliau buvo išgirsta džiugi žinia – Draugystės 3-iosios kelias bus išasfaltuotas.
 
„Eilę metų buvo daromi mūsų bendrijos žygiai į savivaldybę. Pagaliau sulauksime asfalto Draugystės 3-iojoj gatvėj, galbūt rudenį prasidėtų darbai“, – informavo susirinkusius bendrijos valdybos pirmininkas Edmundas Kučiauskas.

Pirmininkas, apžvelgdamas metinę bendrijos ūkinę ir finansinę ataskaitas, paminėjo, kad praėjusiais metais daugiausiai surinktų lėšų panaudota kelių tvarkymui, anot jo, buvo atvežta 200 tonų žvyro, kuriuo buvo pažvyruotos visos bendrijos gatvės. Pirmininkas sakė, kad žvyro dar likę, todėl gyventojai gali patys savo iniciatyva užpilti atsiradusias duobes.

Keltas ir mokesčio surinkimo klausimas, anot E. Kučiausko, jis surenkamas beveik 80 proc., deja, yra nuolatinių skolininkų. Svarstyta ir dėl mokesčio dydžio, siūlyta palikti 15 eurų už pilną sklypą, 10 už nepilną, tačiau sprendimus bendrija priims per pakartotinį susirinkimą.

Sodininkams vis dar aktualus atliekų tvarkymo klausimas, kalbėjusieji pasakojo, kad vos prie konteinerių apsitvarko, tuoj pat privežama statybinių atliekų, baldų, nors prie konteinerių ir kameros įrengtos. Sodininkai taip pat laukia, kada teritorijoje bus įruoštos dvi komunalinių atliekų konteinerių aikštelės.

„Šiais metais kaip niekad daug šliužų, tikra jų invazija. Reikia galvoti apie bendras priemones, kaip juos naikinti. Yra ir apleistų sklypų, kuriuose jie ypač veisiasi. Informuokite mane, jei matote tokius sklypus, paraginsiu apsipjauti“, – sakė E. Kučiauskas ir informavo, kad rado vieną priemonę naikinti šliužams, ji atsieitų 200 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos