baneris leidinys

tilto saligatvis
Gotlybiškių kaime baigiami Tilto gatvės kapitalinio remonto darbai. Čia gyventojų patogumui yra atnaujinta ne tik asfalto danga, bet įrengtas dviračių ir pėsčiųjų takas bei gatvės apšvietimas.

Gotlybiškių Tilto gatvė beveik baigta tvarkyti – čia atnaujinta ne tik asfalto danga, bet įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas, kurį nuo važiuojamosios dalies skiria borteliai.
 
Rugpjūčio mėnesį darbus pradėję rangovai UAB „Parama“ juos galutinai užbaigė šį pavasarį. Dar pernai rangovai pradėjo 618 metrų Tilto gatvės kapitalinio remonto darbus, kur buvo nuimtas senas asfaltas ir patiesta nauja danga. Nors su rangovais buvo sutarta, kad darbus jie galės atlikti per dvejus metus, bet didžioji jų dalis buvo baigta dar pernai. Šiais metais gyventojai gali naudotis ne tik patogesniu asfaltu, bet ir pėstiesiems bei dviratininkams įrengtu atskiru taku. Kol kas tai vienintelis toks objektas rajone, kur pėstiesiems skirta dalis nuo važiuojamosios dalies atitverta borteliais. Šiuo metu rangovai objekte dar žvyruoja kelkraščius, po to darbai bus visiškai baigti. Darant kapitalinį gatvės remontą, buvo naujai įrengtas ir gatvės apšvietimas. Tiesa, dėl sprendinio atitverti pėsčiųjų, dviračių ir važiuojamąją dalį borteliais pasigirsta ir kritikos – neva kyla pavojus dviračiams atsitrenkti į bortelius, svarstoma, kad bus sudėtinga žiemą valyti sniegą. Tačiau Gotlybiškių kaimui, kur kai kuriose kitose gatvėse tokios duobės, kad vairuotojai jaučiasi važiuojantys it per arimus, asfalto danga nors vienoje gatvėje yra didelis džiaugsmas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos