baneris leidinys

rinkimu komisija
Iš dešinės: Sūduvos šiaurinės apygardos rinkimų komisijos pirmininkės Lilijos Sniečkuvienės pavaduoja išrinkta Jūratė Šneideraitienė, sekretorės pareigas eis Daina Bankauskienė. G. Martinaitienės nuotr.


Penktadienį į pirmąjį posėdį rinkosi Sūduvos šiaurinės apygardos rinkimų komisija, kurios nariai davė rašytinius pasižadėjimus. Taip pat vienbalsiai išsirinkta pavaduotoja, sekretorė, patvirtintos ir įvairios darbui reikalingos komisijos.
 
Apygardos pirmininkė Lilija Sniečkuvienė supažindino, kad kartu su ja komisiją sudaro 12 narių, beje, visos moterys, posėdyje dalyvavo devynios. Viena (nuo „Gerovės partijos“), anot pirmininkės, apskritai atsisakė duoti rašytinį pasižadėjimą, tad ji bus keičiama kita nare, susirinkime nedalyvavo narės iš Kauno rajono.

Pirmiausiai visi komisijos nariai davė rašytinius pasižadėjimus dirbti atsakingai, sąžiningai, skaidriai bei būti ištikimi Lietuvos Respublikai bei jos įstatymams. Priesaika buvo skaitoma atsistojus.

Pirmininkė L. Sniečkuvienė pageidavo, kad pavaduotojos pareigas eitų savivaldybės juristė Jūratė Šneideraitienė, jai sutikus, kandidatūrai pritarta vienbalsiai. Sekretore patvirtinta komisijos narė Daina Bankauskienė. Nors pati moteris tikino, jog jai šios pareigos netikėtos, tačiau dėkojo už pasitikėjimą, o pirmininkė ją pasirinko dėl sukauptos darbinės patirties.

Susitikimo metu taip pat patvirtintos politinės kampanijos stebėsenos bei rinkėjų galimo papirkimo atvejo tyrimo grupės sudėtys.

L. Sniečkuvienė pripažino, kad laukia daug iššūkių, nedėkinga situacija ir dėl koronos viruso, tačiau kas priklauso nuo komisijos, sakė ji, reikia viską padaryti kiek galima geriau.

J. Šneideraitienė atkreipė dėmesį, kad patys komisijos nariai vengtų ir susilaikytų nuo komentarų bei „laikinimų“ socialinėje erdvėje, nuotraukų viešinimo, dėl ko būtų galima daryti prielaidą, kad palaikomas vienas ar kitas kandidatas.

Dabar vienas artimiausių ir didžiausių darbų – apylinkių komisijų sudarymas, tačiau L. Sniečkuvienė ragino labai gerai apsvarstyti galimus kandidatus, nes būna, jog darbo imasi net darbo su kompiuteriu įgūdžių neturintys žmonės ir taip padvigubina krūvį pirmininkams.

Susirinkimo metu aptarti ir einamieji klausimai, kalbėta apie reikalingą kabinetą, nes būtina turėti bent dvi darbo vietas, o anksčiau turėtas kabinetas esą per mažas, ten ankstesnius rinkimus sunkiai tilpo net reikalingiausia medžiaga, nekalbant apie tai, kad jame tilptų du kompiuteriai. Nuspręsta šį klausimą aptarti su savivaldybės administracijos vadovais. Taip pat informuota, kad savivaldybės interneto svetainėje bus specialiai rinkimams sukurta paskyra, kurioje bus dedama aktualiausia informacija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos