baneris leidinys

langelis savivaldybeje
Nors baldai pirmame savivaldybės administracijos pastato aukšte jau išduoda, kad laukia kažkokios permainos, galutinai įrengti „vieną langelį“ planuojama per vasarą. G. Martinaitienės nuotr.


Nors ne vienoje šalies savivaldybėje gyventojų aptarnavimas jau senokai vyksta „vieno langelio“ principu, mūsų rajone ne pandemijos laikotarpiu į savivaldybę buvo galima patekti tikrai laisvai. Visgi šiems laikams atėjo galas, mat ir pas mus užsimota pereiti prie „vieno langelio“ sistemos.
 
Per pagrindines duris įžengus į savivaldybės administracijos pastatą neišeina nepastebėti šone pastatytų baldų, tačiau tai tik užmojų pradžia. Anot administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus, jau užsakytos ir stiklinės pertvarkos, darbus tikimasi užbaigti per vasarą. Nors dar galutinai neaišku, kaip konkrečiai veiks „vieno langelio“ principas, tačiau D. Grincevičius mano, kad būtent čia turėtų išsispręsti didžioji dalis gyventojų problemų bei prašymų, be to, bus užkirstas kelias po savivaldybės pastatą šmirinėti pašaliniams asmenims.

„Daug funkcijų nukelsime iš viršaus. Mano galva, čia turi išsispręsti 80 proc. problemų. Čia bus galima ir prašymus pateikti, atsakymus gauti, ir jeigu nebus išspręsta čia, tik tada bus nukreipta kitur“, – kalbėjo administracijos direktorius, pridūręs, kad čia pat ketinama įkurdinti ir Mokesčių inspekcijos darbuotoją, galbūt Socialinės paramos skyriaus specialistą.

Anot valdininko, antrame aukšte liks mero priimamasis, tačiau įdiegus „vieno langelio“ sistemą į savivaldybės pastatą patekimas bus ribojamas.

„Vaikščiojimas čia bus tikriausiai su kortelėmis“, – sakė administracijos direktorius, kurio nuomone, toks priėmimo bei aptarnavimo modelis savivaldybėje turėjo būti padarytas seniai, tačiau to nėjo įgyvendinti, nes pirmame aukšte esanti fojė būdavo naudojama ir kaip parodų salė.

Dabar, kalbėjo D.Grincevičius, parodos gali būti eksponuojamos Šakių kultūros centre, tad ir fojė bus išnaudojama pagal savivaldybės administracijos vadovų viziją.

Kol kas pašnekovas negalėjo tiksliai įvardyti, kiek atsieis planuojama pertvarka. Skaičiuojama, kad baldams ir pertvaroms reikės iki 5 tūkst. eurų, tačiau tik to „vienam langeliui“, tikėtina, nepakaks.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos