baneris leidinys

naujokaitis barzdu
Todėl kad Barzdų seniūnas Remigijus Naujokaitis savo sodyboje nelegaliai įdarbino už pašalpas atidirbančius žmones, tai esą darė ne kartą, dėl nusižengimo ne tik nesigailėjo, bet keliskart keitė parodymus, administracija nusprendė elgtis principingai – seniūnas bus atleistas iš darbo. D. Pavalkio nuotr.

Situacija dėl Brazdų seniūno Remigijaus Naujokaičio pasiekė apogėjų – komisijai nustačius, kad jis šiurkščiai pažeidė tarnybinę etiką ir pasiūlius nuobaudą – atleidimą iš darbo – administracijos direktorius Dainius Grincevičius į tokią rekomendaciją atsižvelgė – rengiamas sprendimas seniūną iš darbo atleisti nuo liepos 31 d.

Specialiai sudaryta komisija tyrė, ar R. Naujokaitis, kaip valstybės tarnautojas, neviršijo įgaliojimų nuosavoje sodyboje nelegaliai įdarbindamas už pašalpas seniūnijoje atidirbančius žmones. Pranešimas apie tokį elgesį savivaldybėje buvo gautas dar balandį, į vietą fiksuoti įvykio vyko pats administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis, kuris vadovavo ir specialiai sudarytai komisijai. Jau rašėme, kad per tyrimo laikotarpį seniūnas ne kartą keitė parodymus – vienaip kalbėjo, kitaip surašė raštiškai, neigė darbinęs, neigė, kad ir sodyba ne jo, vėliau viską pripažino... Iškart po įvyko jis turėjo nedarbingumo pažymėjimą, vėliau atostogavo, o praėjusį pirmadienį, kaip buvo informuota spaudos konferencijos metu, komisija jį kvietėsi darkart, uždavė papildomų klausimų.

„Ši žinia nemaloni man, kaip vadovui, tiek nemaloni turbūt ir pačiam seniūnui, tačiau šiandien daviau pavedimą specialistui Gediminui Morkeliūnui paruošti įsakymą dėl atleidimo nuo liepos 31 dienos“, – penktadienį sakė D. Grincevičius, patikslinęs, kad ir pats kalbėjosi su seniūnu, apgailestavo, kad tenka imtis tokių priemonių, bet garsiniai įrašai ir kiti įrodymai rodo, kad seniūnas šiurkščiai pažeidė tarnybinę drausmę.

„Komisija vertino tai, kad pažeidimas buvo tęstinis, jis nebuvo vieną kartą atsitikęs atvejis“, – komentavo R. Juškaitis, pabrėžęs ir tai, kad seniūnas ne tik nesigailėjo dėl incidento, bet „parašo priešingai ir tik faktų prispaustas pripažįsta vėl kitaip“.

„Mes ir vertinom visą visumą ir, mano supratimu, tai yra adekvati nuobauda padarytam pažeidimui“, – skirtą nuobaudą apibūdino administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Laikinai seniūno pareigas Barzdų seniūnijoje bus pavesta eiti Griškabūdžio seniūnui Sauliui Naumavičiui, vėliau bus skelbiamas konkursas Barzdų seniūno pareigoms užimti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos