baneris leidinys

dedyniene migaliova
Padėką už veiklą „Šakių Vilties“ pirmininkei Romai Dėdynienei įteikė Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ pirmininkė Dana Migaliova (dešinėje). D. Pavalkio nuotr.


Trečiadienį į ataskaitinį rinkiminį susirinkimą rinkosi sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šakių Viltis“ nariai, susitikime netrūko ir svečių.
 
„Šakių Vilties“ pirmininkė Roma Dėdynienė  pristatė bendrijos veiklos ataskaitą už 2019 m., apžvelgė renginius bei įvairias konferencijas, kuriose dalyvaudama pagal savo sugebėjimus visuomet stengiasi atstovauti neįgaliųjų teisėms bei interesams. Pirmininkė pasidžiaugė bendradarbiavimu su Šakių dienos bei Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro dienos užimtumo centrais, atkreipė dėmesį, kad ir projektai rengiami todėl, kad gautos lėšos „nueitų neįgaliesiems“. Noriai neįgalieji vyksta į ekskursijas, vasarą keliavo į Palangą, ypač patinka lankytis Šakių baseine (jį lanko 62 negalią turintys bendrijos nariai). Už vykstantį bendradarbiavimą dėkojo ir patys centro Paluobiuose lankytojai, pirmininkei įteikė gėlių bei savo sukurtų rankdarbių. Beje, R. Dėdynienė vylėsi didesnio savivaldybės dėmesio, norėtų, jog ji rastų lėšų patalpų remontui, kur nėra nei vandens, nei tualeto. Žinią apie save, „kad mes nesam kokie recidyvistai, kurie tik eis ir griaus“, svarstė R. Dėdynienė, turi skleisti ir patys neįgalieji. Ji omeny turėjo planuojamų bendruomeninių namų statybą, kurių atsiradimui ne itin pritaria vietinės bendruomenės.

Susitikime dalyvavusi Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ pirmininkė Dana Migaliova džiaugėsi galimybe dalyvauti Šakiuose, kur visuomet sutinka bendraminčių, už darbą dėkojo R. Dėdynienei. Jai sveikinimai skriejo ir iš savivaldybės vadovų pusės.

Susirinkime pristatyta ir finansinė ataskaita, išrinkta penkių narių taryba: Dalija Černeckienė, R. Dėdynienė, Algimanta Kanapeckienė, Birutė Pališkienė, gretas papildė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė. Po renginio kava susirinkusius iš specialaus automobilio vaišino apdovanojimą pelniusios socialinės iniciatyvos „Kavos galia“ dalyviai, kur kavą gamina sutrikusio intelekto asmenys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos