baneris leidinys

Skirtingai nei ankstesniuose rinkimuose, balsavimas iš anksto bus vykdomas keturias dienas spalio 5–8 dienomis (pakartotinis balsavimas spalio 19–22 d.). Piliečiai iš anksto galės balsuoti ne savivaldybės administracijos pastate, kaip anksčiau, o buvusiose „Jaunystės“ kino teatro patalpose (Nepriklausomybės g. 8, Šakiai) ir Kazlų Rūdos savivaldybėje (Vytauto g. 21) nuo 7 iki 20 val.

Rinkimų dieną, t.y. spalio 11 d., balsavimas vyks nuo 7 iki 20 valandos rinkimų apylinkėse. Rinkėjai, atkreipia dėmesį Sūduvos šiaurinės apygardos pirmininkė Lilija Sniečkuvienė, balsuoja apylinkėje, į kurios sąrašus yra įrašytas, tačiau gali balsuoti bet kurioje savo rinkimų apygardos rinkimų apylinkėje, kuri elektroninių ryšių priemonėmis yra prisijungusi prie Vyriausiosios rinkimų komisijos informacinės sistemos.
 
L. Sniečkuvienė informuoja, kad pasikeitė kai kurių rinkimų apylinkių būstinių adresai. Pavyzdžiui, Aušros rinkimų apylinkėje rinkimai vyks „Jaunystės“ kino teatro patalpose (dabartinė Šakių cirko mokykla), Barzdų rinkimų apylinkės adresas – Nepriklausomybės g. 24, Barzdai (Barzdų laisvalaikio salė). Panaikinta Patašinės rinkimų apylinkė. Šios rinkimų apylinkės rinkėjai balsuoti vyks į Griškabūdžio rinkimų apylinkę (A. Skelčio g. 1, Griškabūdis).

Rinkėjų prašoma atvykstant balsuoti į išankstinį balsavimą ar balsuojant rinkimų apylinkėje su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę bei asmeninę rašymo priemonę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos