baneris leidinys

Po to, kai savivaldybė ir MB „Virmalda“ dėl darbo broko Gelgaudiškio dvare pasirašė Taikos sutartį, pirmadienį su dvaro nuomininkais UAB „Kartai“ susitiko ir tolimesnius procesus aptarė meras Edgaras Pilypaitis.

Jis priminė, kad nuomininkai dar kovą buvo siūlę nelaukti teisminių ginčų ir dvare pradėti darbus, tačiau įsivėlus į teisminius nesutarimus pati savivaldybės administracija prašė nesiimti jokių veiksmų. Tad dabar, pasirašius Taikos sutartį, galima judėti toliau. Per kitą savaitę, informavo meras, bus organizuojamas nepriklausomo eksperto pirkimas, kuris tiktų abiem pusėms, ir fiksuojami defektai.
 
„Mums ekspertas turi pasakyti, kurie defektai paslėpti. Jeigu brokas, o jis yra akivaizdus, buvo padarytas dėl mūsų atsakingų žmonių, kurie priėmė darbus ir ant jų pasirašė, kaip priimtų ir padarytų pagal technikinį projektą, o ekspertas pasako, kad ne pagal projektą, ir tai paslėpti defektai, tai tų darbų ištaisymo kaštai, civilinio proceso tvarka, turės atsigulti ant tų žmonių, kurie praleido ir dėjo parašus“, – teigė meras.

Į klausimą, ar parašus dėję darbuotojai ir dabar dirba savivaldybės administracijoje, E. Pilypaitis atsakė: „Vienas dirba, vienas ne.“

Kalbėdamas apie nuomininkus rajono meras aiškino, kad jie jau turi įsigiję ir reikiamos įrangos, viliasi per artimiausią mėnesį pradėti remonto darbus cokoliniame rūmų aukšte, kur numatytos viešbučio patalpos.

„Turime nepasibaigusį procesą ir su Verslo paramos agentūra, kuriai turime atsiskaitinėti dėl pasiektų rodiklių, ir bet koks jų žingsnis mums reikalingas norint apsiginti prieš agentūrą“, – sakė E. Pilypaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos