baneris leidinys

Avarinių medžių pjovėjai vis sulaukia seniūnų, gyventojų nepasitenkinimo. Rajono savivaldybė žada nuo kitų metų keisti avarinių medžių pjovimo tvarką.

Jau rašėme, kad dar gegužę į Slavikų civilines kapines avarinių medžių pašalinti atvykę pjovėjai pašalino du medžius, o likusius šešis žadėjo grįžti ir nupjauti rudenį.
 
Pasak Slavikų seniūnijos seniūno Valdo Dumčiaus, pjovėjai žadėjo nupjauti likusius šešis medžius spalio mėnesį.

„Kai paskambinau, rangovų vadovas sako – gal atvažiuos, gal ne. Aiškindamas, kad sutartį jie jau įvykdę, nes pjovė papildomus medžius. Nesuprantu, iš kur tie papildomi medžiai atsirado. Ar mūsų vienoje seniūnijoje medžiai liko nenupjauti? Mūsų seniūnija liko nuskriausta“, – svarstė seniūnas.

Kaip paaiškino savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius, kitose seniūnijose buvo medžių išpjauta daugiau nei buvo pateiktas jų poreikis. Taip atsitiko, kai savivaldybės specialistė prie sudarytos sutarties su rangovais pridėjo dar papildomų medžių poreikį, todėl rangovai rinkosi, kuriuos medžius pjauti.

Konkursą yra laimėjusi UAB „Aplinkos darbai“, savivaldybės sutartis su jais turi baigtis lapkritį. Administracijos direktorius užsiminė, kad sutartis su šia įmone greičiausiai bus nutraukta, nes sutarties jie iki galo neįvykdė.

„Kitais metais planuojame pasirašyti kitokią sutartį, išskaidyti į kelis įkainius, kad įmonė nesakytų, kad šitą medį nori pjauti, šito nenori. Manau, renkant poreikį avariniams medžiams išpjauti, seniūnams reiks nurodyti ir medžio rūšį, skersmenį, vietą, kur tas medis auga, bei priežastį, kodėl jį reikia pjauti, o ne vien tai, kad kažkas pasiprašė. Galbūt mūsų specialistai atvažiuos ir pasižiūrės, ar tikrai juos verta šalinti“, – aiškino seniūnams administracijos direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos