baneris leidinys

Nors seniūnai jau gali tikrinti, kaip asmenys laikosi izoliavimosi sąlygų seniūnijos teritorijose, pradėti administracinių nusižengimų teiseną, surašyti protokolus, tačiau kol kas ši funkcija nepasiteisino.

Informaciją seniūnams teikia savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Ričardas Stepaitis, kuris duomenis gauna iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) posistemės asmenų stebėjimui.
 
Kaip pasakojo Šakių seniūnas Dalius Jasevičius, savaitės pradžioje jis bandė patikrinti keletą asmenų, tačiau nesėkmingai.

„Vieno telefonas buvo nurodytas neteisingas, kitam bandžiau surinkti – pateiktame kontakte vieno skaičiaus trūksta. Adresai nurodyti neteisingi. Tokių klaidų yra pateikta“, – kalbėjo seniūnas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis pripažino, kad šiuo klausimu su NVSC išties problema, pateikiama daug klaidingos informacijos, pasak pavaduotojo, jis su centru jau susisiekė ir jie pažadėjo peržiūrėti pateiktą informaciją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos