baneris leidinys

Sekmadienį rinkėjai pasuks į savo apylinkių balsavimo vietas. Apie patalpų, kurios daugiausiai yra seniūnijų žinioje, paruošimą bei iškylančias problemas koronaviruso sąlygomis kalbėtasi seniūnų pasitarime, vykusiame praėjusį antradienį.

Seniūnų pasitarime dalyvavusi Sūduvos šiaurinės apygardos pirmininkė Lilija Sniečkuvienė akcentavo, kad sulaukia daugelio seniūnų klausimų dėl patalpų valymo ir joms skirtų priemonių. Pirmininkė paaiškino, kad patalpas, kuriose yra įsikūrusi rinkimų apylinkė, rinkimų dieną, sekmadienį, turės valyti, t.y. grindis plauti, išdezinfekuoti, darbuotojas tos įstaigos, kam patalpos priklauso – seniūnijai, bendruomenei ir pan. Pasak L. Sniečkuvienės, Vyriausioji rinkimų komisija dezinfekavimo priemonėmis yra aprūpinusi tik komisijos narius, kurie balsavimo patalpose turės dezinfekuoti dažnai liečiamus paviršius, vėdinti balsavimo patalpas.
 
L. Sniečkuvienė dar akcentavo, kad iš kai kurių rajono rinkimų apylinkių išgirdo, jog komisijos nariai atsisako važiuoti į namus pas rinkėjus, kuriems nustatytas ar įtariamas koronavirusas ar kurie turėjo izoliuotis dėl kontaktų, kelionių į užsienį.

„Apygardoje yra sudaryta aštuonių narių grupė, kuri ekstra atveju vyks į bet kurią balsavimo vietą“, – informavo pirmininkė ir akcentavo, kad kol kas apsaugos priemonių rinkimų apygardai netrūksta, yra gauti chalatai, antbačiai, pirštinės ir visa kita, kas reikalinga, kad komisijos nariai būtų visiškai apsaugoti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos