baneris leidinys

sarvojimo sale gelgaudiskyje
Gelgaudiškio parapijos pastoracinės tarybos narys Saulius Urbanavičius, organizavęs darbus atnaujinant parapijos šarvojimo salę, sako, kad ji buvo iš pagrindų sutvarkyta, įsigyti nauji šarvojimo reikmenys. L. Poškevičiūtės nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Nuo šiol Gelgaudiškio Šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijos šarvojimo salė tapo jaukesnė. Tai pasiekta bendra pastoracinės tarybos ir prieš metus paskirto naujo klebono Arvydo Liepos iniciatyva.

„Džiaugiuosi, kad pati parapija, suglaudus pečius ir, aišku, padedant geros valios žmonėms, gali padaryti tokius darbus“, – kalbėjo parapijos klebonas, besidžiaugiantis  parapijiečių sutelktumu. Pamini ir didžiausius rėmėjus – UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ bei UAB „Gelvybė“.

Už šiek tiek daugiau nei 12 tūkst. suaukotų lėšų ir buvo atnaujinta šarvojimo salė, kurioje perdažytos sienos, įsigytos naujos kėdės, šviestuvai, naujai sumontuota šarvojimo vieta. Salė tapo šviesesnė, jaukesnė. Pastoracinės tarybos narys Saulius Urbanavičiaus, kuris rūpinosi salės atnaujinimu, dar pamini, kad šarvojimo salei kryžių pagamino ir padovanojo kriūkietis, tautodailininkas Andrius Bieliukas, o vazas – Jūratė ir Algirdas Blazgiai. Greta pagrindinės salės – nedidelė patalpa šarvojimo reikmenims pasidėti. Nedideliu koridoriumi patenki į atnaujintą virtuvę, čia veikia šaldytuvas, įrengtas vandentiekis ir nuotekų sistema. Šioje poilsio erdvėje prie stalo galima susodinti iki 20 žmonių. Kaip patikino S. Urbanavičius, dar liko įrengti šildymą virtuvei ir tualetui.

Neseniai parapijos klebonas A. Liepa šarvojimo patalpas pašventino, jose jau buvo pašarvotas ir vienas parapijietis. Anot klebono, šiemet buvo palaidota 40 žmonių, iš jų apie pusė šarvojosi senojoje parapijos namų salėje. Klebonas įsitikinęs, kad galbūt parapijiečiai ateityje artimą žmogų rinksis šarvoti atnaujintoje salėje. Kaip ir iki šiol, už šarvojimą yra skiriama auka. Gelgaudiškiečių vizijoje yra sutvarkyti arba naujai pastatyti parapijos namus, kuriuose vyktų katechezė, Šventojo Rašto skaitymai ir kita parapijos veikla.

Gelgaudiškiečiai sutelktumą ir dosnumą demonstruoja ne pirmą kartą – pernai Gelgaudiškio bažnyčia įsigijo infraraudonųjų spindulių šildytuvus, kuriems buvo suaukota apie 8 tūkst. eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos