baneris leidinys

Virusas užima vis platesnes pozicijas ir mūsų rajono teritorijoje. Kaip informavo savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis, pirmadienio ryto duomenimis, COVID-19 virusas iš viso nustatytas 14 asmenų.

Kaip patikslino R. Juškaitis, penktadienio vakaro duomenimis, rajone buvo septyni aktyvūs COVID-19 atvejai, per savaitgalį nustatyti dar septyni. Anot savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo, du atvejai nėra susiję su viruso protrūkiu mūsų rajone, vienas asmuo yra užsikrėtęs Kaune, tik rajono teritorijoje izoliuojasi.
 
Dėl naujų susirgimų padaugėjo ir saviizoliacijoje esančių asmenų, pirmadienio duomenis, tokių buvo 127 asmenys. Kadangi buvo nustatytas COVID-19 atvejis vieno Šakių kultūros centro darbuotojo artimam žmogui, stabdoma iki spalio 22 d. įstaigos veikla, atšaukiami visi kultūriniai renginiai Šakių kultūros centre ir jo padaliniuose. Kaip patvirtino įstaigos vadovas Raimondas Januševičius, 18 Šakių kultūros centro darbuotojų yra saviizoliacijoje. Darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Darbe jis tik vienas ir valytojos, kurios dezinfekuoja patalpas.

Šeštadienį COVID-19 virusas buvo nustatytas ir keturiems Lukšių ŽŪB darbuotojams.

„Kol kas mes nepatenkame į padidintos rizikos savivaldybių sąrašą, todėl jokių papildomų veiksmų nesiimsime. Kiek yra man žinoma, nėra tarp užsikrėtusių žmonių, kurie sirgtų sunkia koronaviruso forma“, – kalbėjo R. Juškaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos