baneris leidinys

jakelaitiene raminta taryboje
„Manau, aprašą būtina derinti su įstaigų vadovais. Apraše galėtų būti ir daugiau skatinimo priemonių.“,– Raminta Jakelaitienė.


Savivaldybės taryba patvirtino biudžetinių ir viešųjų įstaigų specialistų skatinimo tvarkos aprašą. Viliamasi, kad skiriant 20 tūkst. eurų paramą į rajoną galbūt pavyks pritraukti trūkstamų ir reikalingų specialistų.
 
Apraše numatyta, kad vienam specialistui būtų skiriama 20 tūkst. eurų parama nuosavybės teise priklausančio būsto rekonstrukcijai ar remontui Šakių rajono savivaldybėje. Jeigu atsitiktų toks stebuklas, kad, pavyzdžiui, šeimoje yra du reikalingos kvalifikacijos specialistai, kurie sutiktų įsikurti Šakiuose, jiems būtų skiriama 40 tūkst. eurų.

Tarybos narė Raminta Jakelaitienė džiaugėsi iniciatyva skatinti trūkstamų specialistų pritraukimą, bet atkreipė dėmesį, kad jai aprašas panašesnis į būsto įsigijimo skatinimo programą.

„Apraše galėtų būti daugiau skatinimo priemonių. Ar aprašas derintas su įstaigų vadovais?“ – teiravosi tarybos narė ir siūlė galbūt klausimą atidėti ir aprašą pateikti su daugiau priemonių ir gyvesnį, patrauklesnį.

Savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė informavo, kad aprašas su įstaigų vadovais nederintas, tačiau atkreipė dėmesį, kad jis bet kada galės būti papildytas, o gavus įstaigų prašymus jie bus vertinami komisijos.

Vicemeras Darius Jakavičius pabrėžė, kad specialistų, pavyzdžiui, kardiologo, reikia ligoninei, savivaldybė jau kuris laikas neranda vyriausiojo architekto.

„Reikia startuoti, o tobulinti niekada ne vėlu“, – teigė Vaidas Balčiūnas.

Vienam susilaikius, 21 balsavus už, tvarkos aprašui penktadienį buvo pritarta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos