baneris leidinys

griauna wc
Prieš pat didžiąsias metų šventes Šakių miesto centre buvo pradėtas griauti viešasis tualetas, o darbais netruko pasidžiaugti aplinkiniai gyventojai. D. Pavalkio nuotr.


Naujųjų metų išvakarėse Šakiuose kone istorinis įvykis – pagaliau miesto centre nugriautas viešasis tualetas. Šis objektas pasirinktas neatsitiktinai – jis kaip koks vaiduoklis stūksojo miesto turgelio pašonėje ir su sutvarkyta Siesarties pakrante niekaip nederėjo.
 
Prieš pat didžiąsias metų šventes per viešuosius pirkimus pasamdyta rangovų įmonė UAB „Alkuras“ darbavosi Šakiuose itin sparčiai – nugriovė prie ligoninės buvusius senus vaistinės pastatus, o po to greitai ėmėsi viešojo tualeto griovimo darbų. Šie darbai neliko nepastebėti ir aplinkinių gyventojų, kurie dalinosi savo pastebėjimais socialiniame tinkle „Facebook“ – „pagaliau“, „tiek metų reikėjo laukti“ ir kiti komentarai skriejo tarsi ovacijos už šį atliktą darbą. Pastaraisiais metais tualetas jau ir nebuvo eksploatuojamas, o šalia jo atsirado naujas viešasis tualetas, kuris buvo pastatytas tvarkant pasiesartį. Šakių seniūnas Dalius Jasevičius taip pat pasidžiaugė viešojo tualeto griovimo darbais, o jo vietoje seniūnija žada užsėti žolytę ir prižiūrėti teritoriją.

Abiejų objektų griovimui – tiek ligoninės pastatų, tiek viešojo tualeto – iš biudžeto buvo skirta 35 tūkst. eurų.

Darbų galas jau matyti ir Šakių Vytauto gatvėje, kur įmonė „Griausmas“ griauna 7-uoju numeriu pažymėtą namą. Kai namo griovimo darbai bus baigti ir sutvarkyta aplinka, čia žadama užsėti veją. Šio namo griovimui darbus savivaldybei pavyko nupirkti už 5 tūkst. 900 eurų.

Darbus rangovai skubėjo atlikti iki metų pabaigos, nors galbūt teritoriją visiškai sutvarkyti ir nesuspės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos