baneris leidinys

sedbariene maisto produktai
VšĮ „Namai visiems“ direktorė Giedrė Šedbarienė sako, kad nesibaigus gruodžiui jau buvo išdalintos trys tonos maisto, kuris paskirstomas ir surūšiuojamas labdaros valgykloje. Asmeninio archyvo  nuotr.

VšĮ „Namai visiems“ direktorė Giedrė Šedbarienė sako turinti galimybę padėti sunkioje padėtyje atsidūrusiems žmonėms parūpinant jiems maisto, tad nori padrąsinti kreiptis pagalbos.

Anot G. Šedbarienės, išties būna atvejų, kad žmonėms reikia pagalbos, galbūt sunkumai yra laikini, tačiau žmonės nedrįsta, kuklinasi kreiptis pagalbos. Kartais pagelbėti pasitelkiami socialiniai darbuotojai.

„Mes nežiūrime gaunamų pajamų, tiesiog turime galimybę padėti ir norime padėti tiems, kam to reikia“, – teigia „Namai visiems“ direktorė, pridurdama, kad galbūt kažkas su sunkumais susidūrė laikinai, galbūt parama maistu bus reikalinga tik mėnesį ar du.

Štai būta atvejų, kad su vyru išsiskyrusi moteris negauna alimentų ir pagalba maistu jai ypač reikalinga, galbūt kažkas pajamas prarado dėl karantino, galbūt kažkur yra stokojantys senjorai ar neįgalieji, tad tokiais atvejais „Namai visiems“ ir nusiteikę padėti.

G. Šedbarienė dar nepasibaigus gruodžiui paskaičiavo, kad vien per paskutinį metų mėnesį „Namai visiems“ išdalino 3 tonas maisto.

„Patys nustebome, kad toks kiekis“, – sako moteris ir pasakoja, kad du kartus per savaitę parsivežti maisto vyksta į Kauną, nes bendradarbiauja su „Maisto banku“, taip pat ir ten iš kai kurių prekybos vietų susirenka paskutinės dienos galiojimo maisto produktus.

Vienu kartu iš Kauno pavyksta parvežti 200–300 kg maisto, kuris labdaros valgykloje rūšiuojamas ir dalinamas stokojantiems. Štai bendraujant su Šakių vaikų dienos centru kartą per savaitę maistu aprūpinamos dienos centrą lankančių vaikų šeimos. Maistą geradariai pristato ne tik Šakiuose, bet šiek tiek plečia ribas ir produktų yra vežę į Gotlybiškius, Turčinus, Keturnaujieną.

„Galbūt kažkam reikia pagalbos, bet mes tų žmonių nežinome, gal pats žmogus nedrįsta, todėl norime padrąsinti, kad mes galime padėti“, – sako G. Šedbarienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos