baneris leidinys

vanduo upas
Pusę litro Rokiškyje išgaunamo mineralinio vandens Viktoras Uspaskichas siūlė įsigyti už 1,5 euro, o parduotuvėse jo kaina esą siekia 0,36 euro. „Darbietis“ Ričardas Lekavičius teigė, jog rajone į jį besikreipiančių dėl vandens nebuvo.

Dėl Viktoro Uspaskicho vadinamojo antikovidinio ar gydomojo vandens kilo nemenkas ažiotažas, poelgis sulaukė ir atsakingų tarnybų dėmesio. Nors redakciją pasiekė keletas žinučių, kad šio vandens prekyba užsiėmė ir Darbo partijos Šakių skyriaus pirmininkas Ričardas Lekavičius, jis pats tai neigia ir paklaustas, kaip apskritai vertina šią situaciją, sako: „Niekaip.“
 
Anot R. Lekavičiaus, jam ne naujiena, kad jam bandoma prikišti prekybą vandeniu, tačiau jis tikina, jog tuo neužsiėmė ir neužsiima.

„Aš vieną dieną buvau tarpinis asmuo pasidalinti kontaktais. Buvau įtrauktas į sąrašą, bet jokių platinimų nebuvo“, – sako pašnekovas ir aiškina, kad jeigu būtų norinčių įsigyti mineralinio vandens, jis būtų nurodęs jį gaminančios firmos kontaktus.

Tačiau, pasak Darbo partijos Šakių skyriaus pirmininko, susidomėjusių žmonių nebuvo.

Į klausimą, kaip vertina šalyje kilusį ažiotažą, atsako, jog „Niekaip“, ir priduria, kad kiekvieno asmeninis reikalas, kaip gyventi bei kuo tikėti. Tiesa, nemažai „darbiečių“ netgi viešai skelbė, kad atsiriboja nuo V. Uspaskicho pranešimų apie gydomųjų savybių turintį vandenį, kurio prekybą jis inicijavo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos