baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybė jau keletą metų skiria po 200 eurų išmoką kiekvienam rajone gimusiam vaikui. Nuo šių metų keičiasi vienkartinių išmokų skyrimo tvarkos.

Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė informavo, jog nuo šių metų savivaldybė šiek tiek keičia tvarką, pagal kurią išmokama ši vienkartinė išmoka. Dabar į 200 eurų išmoką pretenduoja tik tie tėvai, kurių bent vienas iš tėvų iki vaiko gimimo savo gyvenamąją vietą buvo deklaravę rajone ne mažiau kaip vienerius metus. Tvarką suskubta reguliuoti ir keisti dėl to, kad, anot vedėjos, atsirado tėvų, kurie pasinaudojo šia išmoka, nors iš tiesų rajone negyvena: pabuvo prisiregistravę vos vieną mėnesį ar du, pasiėmė pinigus ir išvažiavo.
 
Dar viena sugriežtinta tvarka laukia iš įkalinimo įstaigos į rajoną grįžusių ir norinčių gauti vienkartinę išmoką žmonių. Pasak D. Pilypaitytės, atsirado asmenų, kurie sugebėjo gauti tokias išmokas netgi du ar tris kartus per metus. Nuo šiol asmenys, kurie grįš į rajoną, privalės išbūti prisiregistravę prie savo gyvenamosios vietos ne mažiau kaip tris mėnesius, o kreiptis dėl išmokos privalės ne vėliau kaip per du mėnesius, nes pasitaikė toks atvejis, kad pašalpos žmogus atėjo prašyti po 12 mėnesių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos