baneris leidinys

Vasario 10 d. nuotoliniu būdu vyko paskutinis šios kadencijos Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame buvo aptarta Tarybos veikla, pristatyta informacija apie Marijampolės regiono integruotos teritorijų vystymo programos ir regiono projektų įgyvendinimą bei kiti svarbūs regionui klausimai.

Tarybos pirmininkas Edgaras Pilypaitis pristatė praėjusių metų tarybos veiklą, informavo apie per metus įvykdytus posėdžius, priimtus svarbiausius sprendimus, iš kurių dauguma susiję su europiniais projektais ir jų įgyvendinimu.
 
Regiono savivaldybių merai pagal gautą Aplinkos ministerijos kvietimą išreiškė norą tapti pilotiniu regionu ir pasinaudoti galimybe gauti išsamias tarptautinės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos rekomendacijas, skirtas įgyvendinti sėkmingą vandentvarkos įmonių jungimo procesą. Projekto esmė – pasirinktam pilotiniam regionui būtų parengiamos ir pateikiamos rekomendacijos, padėsiančios įgyvendinti vandentvarkos sektoriaus stambinimo reformą Lietuvoje.

Posėdžio metu buvo pateikta Integruotos teritorijų vystymo programos  ataskaita už 2020 m. Pagrindinis programos tikslas – didinti užimtumą Marijampolės regione.

Pratęsiant įgyvendinamų projektų regione temą, informuota, kad šiuo metu Taryba į regiono projektų sąrašus yra įtraukusi 140 projektų, kuriems įgyvendinti numatyta 45,5 mln. eurų. Per 2020 m. daugiausia lėšų išmokėta Šakių rajono, Marijampolės ir Vilkaviškio rajono savivaldybėse įgyvendinamiems projektams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos