baneris leidinys

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad balandžio 8d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) planuojama į rajono sandėlį pristatyti paramą maisto produktais. Šoktelėjęs ir paramos gavėjų skaičius – ją gaus 3206 asmenys –122 daugiau nei vasarį.

Pranešama, kad antrojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks aštuonių rūšių maisto produktų: grikių kruopų, greito paruošimo avižų košės su džiovintomis uogomis, keptų pupelių pomidorų padaže, kiaulienos konservų, konservuotos raugintų agurkų sriubos, rapsų aliejaus, saldinto sutirštinto pieno, vištienos konservų (0,4 kg).
 
Parama seniūnijose bus dalinama nuo balandžio 12 d. iki balandžio 23 d. Su paramos gavėjais bus susisiekta telefonu ir susitarta dėl konkretaus laiko. Įspėjama, kad iš anksto nesusitarus su seniūnijos socialine darbuotoja nebūtų vykstama atsiimti paramos paketų. Atsiimant paramą prašoma laikytis karantino metu galiojančių reikalavimų. Maisto produktai iš anksto supakuoti ir paruošti paramos gavėjams išsinešti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos