baneris leidinys

Lietuvą užplūdus pabėgėliams, vis labiau vėstant orams, svetimšaliams trūksta šiltesnių rūbų, avalynės. Pagalbos ranką žmonėms tiesia ir Šakių „Caritas“, kuris galbūt jau šią savaitę turimą paramą išgabens į Alytų.

Pasak Šakių „Carito“ vadovės Vilijos Matulaitienės, savanorės jau buvo atrinkusios ir į dėžes sukrovusios įvairių rūbų, šalikų, avalynės, tačiau gavo žinią, kad ant kiekvienos dėžės turi būti užrašytas skaičius, kiek konkrečiai ir kokių drabužių joje yra.
 
„Mes žinome, kad yra 70 žmonių, iš jų 21 moteris. Tai jeigu vežame striukes, 21 turi būti moteriška, 49 vyriškos. Jeigu vežame batus, žinome dydžius, turime surinkti irgi visą kiekį, nes ten kova už būvį, o mes buvome tiesiog pririnkusios to, ko turime“, – pasakojo  V. Matulaitienė.

Jeigu reikiamo kiekio kažkurių rūbų nesudaroma, ant dėžės reikia užrašyti skaičių, kad būtų pridėtas trūkstamas kiekis.

Tad artimiausiu metu moterys vėl viską perrinks, suskaičiuos ir supakavusios paruoš paramą išvežimui. V. Matulaitienė sako, kad kol kas Šakių „Caritas“ nejaučia jokių drabužių ar avalynės stygiaus, tad iš turimo rezervo tereikia surinkti tiek, kiek reikia.

„Tikrai visko turime pakankamai, žmonės priaukoję. Turime šiek tiek pinigėlių, tai gal kojinių naujų nupirksime“, – svarstė Šakių „Carito“ vadovė, patikinusi, kad tokia parama turės būti užtikrinama visus metus, tad labdaros dar reikės ne kartą ir ne du.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos