baneris leidinys

zemaitis priesaika
Penktadienį priesaiką davė naujas tarybos narys, buvęs Maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Juozas Žemaitis (kairėje). D. Pavalkio nuotr.

Rugsėjo 17-ąją vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu priesaiką davė naujas tarybos narys, buvęs Maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Juozas Žemaitis. Jis pakeis rugsėjo 3-iąją mirusį buvusį ilgametį rajono merą, tarybos narį Juozą Bertašių.
 
Pirmiausiai, vos prasidėjus tarybos posėdžiui, tylos minute pagerbtas J. Bertašiaus atminimas, po to sugiedotas Lietuvos himnas ir galiausiai į tribūną stojo Vyriausiosios rinkimų komisijos narys, beje, kilęs iš mūsų krašto, Justas Pankauskas, kuris ir priėmė naujojo tarybos nario priesaiką.

J. Žemaitis, padėjęs ranką ant Konstitucijos, prisiekė gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Jis pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šių žodžių), pasirašė vardinį priesaikos lapą, gavo tarybos nario pažymėjimą ir po visų procedūrų užėmė tarybos nario vietą, balsavo darbotvarkės klausimais. J. Žemaitis dirbs Ūkio ir verslo komitete.

Naująjį kolegą sveikindamas rajono meras Edgaras Pilypaitis linkėjo sklandaus įsijungimo į darbą, racionalių pasiūlymų ir patarimų bei prisidėjimo prie viso rajono žmonių gerovės. Meras atkreipė dėmesį, kad vieną Juozą pakeis kitas Juozas, Žemaitis pakeis žemaitį pagal kilmę.

J. Žemaitis, kaip ir J. Bertašius, į rinkimus ėjo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Už Šakių rajono gyventojų ateitį“, kandidatų sąraše J. Žemaitis buvo trečias, taryboje dirba su šiuo komitetu išrinkta Judita Ambrasienė.

„Mes, trys Juozai, tą komitetą ir įkūrėm: Juozas Bertašius, aš ir mano sūnus Juozas“, – prisiminė J. Žemaitis ir tikino, kad taryboje jam svarbiausia tęsti J. Bertašiaus pradėtus darbus bei idėjas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos