baneris leidinys

maisto bankas sakiai
Šakiuose akcijos metu surinkta 1 tūkst. 402 vienetai maisto produktų, kurių preliminari vertė 1 tūkst. 309 eurai. D. Pavalkio nuotr.

Savaitgalį 69 skirtinguose miestuose bei miesteliuose, tarp kurių ir Šakiai, vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija, kvietusi aukoti maisto nepasiturintiems. Organizatoriai pastebi, kad, lyginant su pavasarį vykusia akcija, šįkart žmonės aukojo mažiau.

Pranešama, kad savaitgalį vykusios akcijos metu Šakiuose buvo surinkta 1 tūkst. 402 vienetai maisto produktų, kurių preliminari vertė 1 tūkst. 309 eurai. Lyginant su pavasarį vykusia akcija, šįkart Šakiuose paaukota 530 vienetų produktų mažiau. Organizatoriai pastebi, kad rudeninės rinkliavos rezultatas mažesnis visoje šalyje. Iš viso parduotuvių lankytojai paaukojo daugiau nei 216 tūkst. ilgiau negendančių maisto produktų, kurie atiteko 304 nepasiturinčius globojančioms nevyriausybinėms organizacijoms. Nepaisant sumažėjusio dosnumo, „Maisto bankas“ dėkoja visiems aukojusiems ir neabejoja, kad  surinkta parama bus išdalinta daug greičiau ir dėl sumažėjusio jos kiekio, ir dėl augančio paramos prašančiųjų skaičiaus.

Kaip ir kasmet, daugiausiai aukota makaronų, įvairių kruopų, cukraus ir aliejaus. Pastebima, kad žmonės ir toliau aukoja formuodami krepšelius, kuriuos vidutiniškai sudaro trys ar keturi maisto produktai.

Didžiausia vidutinė vieno paaukoto krepšelio vertė buvo Žiežmariuose – 4,21 euro, Šakiuose ši suma siekė 2,43 euro. Paramą mūsų mieste padėjo rinkti 43 savanoriai. Akcijoje dalyvavo Socialinių paslaugų centras, „Namai visiems“ bei Vaikų globos namai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos