baneris leidinys

dienos centre kerpa
Vaikų dienos centro auklėtiniai džiaugėsi galimybe būti apkirpti profesionalaus vyrų kirpimo specialisto Ruslano Mečionio. Asmeninio archyvo nuotr.

Ruslanas Mečionis – vienas iš tų, kurie dalinasi. Radviliškyje gimęs ir kurį laiką emigracijoje gyvenęs vyras šiuo metu su šeima gyvena Kaune. Jis yra profesionalus barzdaskutys, vyrų kirpimo specialistas. Pirmadienį Šakiuose viešėjęs R. Mečionis čia lankėsi ne pirmą kartą. Ir atvažiuoja čia jis ne šiaip sau.
 
Pasak Šakių vaikų dienos centro „Šypsenos“ darbuotojos Skaistės Bakienės, vyras kartkartėmis užsuka į dienos centrą „Šypsenos“ ir apkerpa vaikus. Jie, ypač vaikinai, jį jau pažįsta ir laiko kone savo draugu.

„Jiems dovana yra ne tik Ruslano apkirpimas, bet ir asmeninio laiko skyrimas pokalbiui su kiekvienu atskirai, kuomet gimsta įvairios mintys, pasidalinimai. Ruslanas mano, kad galbūt jis bus pavyzdžiu kuriam nors iš čia esančių renkantis ateities profesiją ar šiaip, pavyzdžiu žmogaus, kuris įsilieja į bet kokią erdvę ir laisvai bendrauja su skirtingo amžiaus ir net nepažįstamais žmonėmis“, – pasakoja S. Bakienė.  

Į moters klausimą, kas vis dėlto paskatino savanoriauti ir kodėl tai daro, Ruslanas atsakė, kad nevadina to savanoryste ir negalvoja, kad jis daro kažką išskirtinio. Jis mano, kad mes kiekvienas turime kažką, ką sugebame daryti ir galime tai padaryti dėl kitų. Negalvodami apie finansines naudas sau. Ta pačia intencija Ruslanas užsuka ir į savo gimtojo miesto Radviliškio vaikų dienos centrą bei ten esančius senelių globos namus. Paklaustas apie emocijas, kurias parsiveža iš tokių įstaigų, jis sako: „Vaikai kaip vaikai dar, bet kai nuvyksti pas senelius, kurie sakosi turintys artimuosius, bet vis tiek gyvena globos namuose, nori nenori persmelkia tas skaudaus vienišumo jausmas ir supratimas, kad visgi ne viskas pas mus yra gerai, kažkas mūsų galvose tikrai yra ne taip, kaip turėtų būti.“

Na, o Šakių vaikų dienos centro atstovai dalinasi teigiamu pastebėjimu, kad tokie pavyzdžiai kaip Ruslano įkvepia ir yra užkrečiami.

„Ne kiekvienas pagalvoja, kuo ir kam gali ir nori būti naudingas, o sužinojus, kad šalia tavęs taip paprastai daromi geri darbai, ima ir prisijungia. Mes turėjome ir vienos dienos centrą lankančios mergaitės šaunią mamą Jolantą, kuri taip pat paskelbė nemokamo kirpimo akciją mūsų centrą lankantiems berniukams. Šaunu“, – gerumo akcijomis džiaugėsi vaikų dienos centro darbuotoja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos