baneris leidinys

autobusu stotis
Tvarkant Šakių autobusų stotį prioritetiniai darbai yra pastato išorės, stoginės ir aplinkos sutvarkymas, tačiau kol kas viskas tik pirminėje projektavimo stadijoje. „Draugo“ archyvo nuotr.

Gegužės 11 d. rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis su UAB „Aestas“ dėl Šakių autobusų stoties pastato atnaujinimo ir aplinkos sutvarkymo.

Tą pačią dieną, kaip skelbiama savivaldybės svetainėje, stotyje numatomus darbus aptarė projektuotojų atstovas, UAB „Šakių autobusų parkas“ direktorius Tomas Povilaitis, savivaldybės administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis, specialistai Antanas Grigaitis ir Mantas Paketuris. Projektuojant yra numatoma sutvarkyti pastato išorę, stoginę, aplinką. Visgi nors tai ne šio projekto tikslas, architektas M. Paketuris beveik neabejoja, kad reikės tvarkyti ir pastato vidų, tačiau tai jau gerokai paprastesni darbai.

Taip pat buvo aptartas saulės jėgainės ir elektromobilių krovimo stotelių, įskaitant autobusus, įrengimas, numatoma aplinką pritaikyti neįgaliesiems. Pirminiai stoties atnaujinimo eskizai turėtų būti paviešinti jau birželio viduryje.

Pasak M. Paketurio, šiems darbams numatyta apie 20 tūkst. eurų. Šiais metais būtų parengti projektai, o realūs darbai galėtų prasidėti kitąmet.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos