baneris leidinys

stotele ispiesta
Konkurse dalyvavusių „Varpo“ mokinių komanda su konkurso nugalėtoja Austėja Pužauskaite (mergaitė kairėje) perpiešė jos piešinį ant autobusų stotelės Gelgaudiškyje. „Varpo“ mokyklos nuotr.

Dar gegužę buvo paskelbti Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje“ nugalėtojai, tarp kurių ir Šakių „Varpo“ šeštokė Austėja Pužauskaitė, kurios piešinys jau papuošė autobusų stotelę.
 
„Varpo“ mokykla džiaugiasi, kad konkurse dalyvavusių mokinių komanda su šio konkurso laimėtoja A. Pužauskaite (mokytoja Rita Čižauskienė) praėjusį penktadienį ėmėsi darbų ir šeštokės piešinį perpiešė ant autobusų stotelės Gelgaudiškyje.

Savo piešinyje Austėja ragina važinėti techniškai tvarkingu dviračiu, dėvėti šviesą atspindinčią liemenę, šalmą, laikytis kitų Kelių eismo taisyklių. Moksleiviams perpiešiant piešinį talkino ir „Varpo“ žmogaus saugos mokytoja R. Čižauskienė bei dailės mokytoja Lina Smilgiuvienė.

A. Pužauskaitės piešinys tarp šešių konkurso nugalėtojų buvo atrinktas iš maždaug 1 tūkst. atsiųstų darbų. Nugalėtojų piešiniai pagal konkurso laimėtojų gyvenamąsias vietas turi būti perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Nugalėtojams skirta ir Automobilių kelių direkcijos padėkos bei specialūs prizai.

Vienas pagrindinių konkurso tikslų – prisiminti bei pasikartoti Kelių eismo taisykles, apie tai mokyklose kalbėtis su moksleiviais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos